id: 7vf4m4

Delfinoterapia dla Mikiego

Delfinoterapia dla Mikiego

Nasi użytkownicy założyli 1 155 193 zrzutki i zebrali 1 199 692 110 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

9 lutego 2021 wesoły, zdrowy Mikołaj jak zwykle pojechał do przedszkola.... niestety ten dzień nie minął jak każdy inny. Mikołaj wyjechał z przedszkola karetką. Podczas śniadania zaksztusił się winogronem, doszło do zatrzymania krążenia i Mikołaj zapadł w śpiączkę.

Z konsekwencjami tego zdarzenia zmaga się do dziś, do dziś nie odzyskał w pełni świadomości ani władzy nad swoim ciałem.

Od 3 lat Mikołaj codziennie korzysta z wielospecjalistycznej rehabilitacji neurologicznej która pomaga utrzymać jego ciało w dobrej kondycji i pomaga przywrócić utracone przez wypadek umiejętności naturalne dla każdego człowieka.

W lutym Miki ma urodziny. Z tej okazji chcemy pokazać mu coś wyjątkowego. Zawsze lubił zwierzęta i korzysta teraz z różnych form terapii również w ich towarzystwie . Wyjątkowy byłby również kontakt z delfinami!

Udało nam się znaleźć ośrodek w Turcji który oferuje kompleksowy turnus rehabilitacyjny dla dzieci w jego wieku czyli taki zawierający ćwiczenia, masaże itp w którym codziennie odbywają się również w pakiecie zajęcia z delfinami! Ośrodek znajduje się zaraz przy morzu, nie prowadzi działalności turystycznej, zwierzęta pomagają tylko w terapii z osobami niepełnosprawnymi. Niestety.... Fundacja do której należy Mikołaj odmawia refundacji takiego wyjazdu :-(

Dlatego w dniu urodzin Mikiego przychodzimy do Was z ogromną prośbą.

Mamy już rezerwację na tygodniowy turnus na który możemy jechać w maju. Do 15 kwietnia musimy opłacić wyjazd żeby mógł się odbyć. Koszt samych zajęć to 2 300 euro (czyli około 10 tysięcy złotych) do tego transport który musimy zorganizować sami.

Według wielu źródeł delfinoterapia ma cudowny wpływ na człowiek a dźwięki wydawane przez delfiny stymulują mózg co Mikołajowi jest bardzo potrzebne. Prosimy - pomóż nam zorganizować ten wyjazd i poczuć moc delfinoterapii. Może to będzie ten bodziec który sprawi że Mikołaj do nas wróci?


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 470

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków