id: 7w29m4

Leczenie taty chorego na GIST

Leczenie taty chorego na GIST

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
69 852 zł z 100 000 zł
69%
zakończona 30.06.2018r
1752 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Dzięki fundacji Avalon od dzisiaj możliwe jest odprowadzanie 1% podatku na leczenie naszego Taty! :) Jeżeli jeszcze nie rozliczyłeś swojego PIT-u to bez żadnych dodatkowych kosztów możesz Nas wspomóc. :) Poniżej krótka instrukcja : W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy: - Wpisać numer KRS: 0000270809 - Obliczyć kwotę 1% W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy: - Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację – Wójcik, 9391 Z gory serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

To apel do ludzi dobrej woli którzy zechcą pomóc walczyć mojemu tacie z strasznym przeciwnikiem(GIST), jeśli możecie przeczytajcie i spróbujcie pomóc. Liczy się każda godzina i każdy grosz!

Mój tata to człowiek o wielu pasjach, w których potrzebna jest wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów!

Zapalony nurek!

Mój tata był czynnym instruktorem nurkowania, nurkiem technicznym z rekordem 134 m głębokości. Przez kilka lat był naczelnikiem OSP Częstochowa jednostki nurkowej. Pomagał w czasach powodzi, poszukiwał zaginionych ludzi!

Ukochane Tatry!

Przeszedł wspólnie z nami wiele kilometrów po pięknych górskich szlakach. Kiedy moje młodsze rodzeństwo nie dawało rady to brał je "na barana" ! :)

Narciarski gigant!

Góry kocha również zimą :) Nauczył nas jazdy na nartach i wpoił zamiłowanie do tego sportu.

Od 6 lat mój tata jest chory na nowotwór złośliwy Gist. Przeszedł już 2 poważne operacje i kilkadziesiąt tomografii. Przez ten czas bardzo dzielnie walczył z tą chorobą, prowadził normalne życie.

Niestety wyniki ostatniej tomografii świadczą o tym, że przestał działać ostatni refundowany w Polsce lek Nexavar. Aktualnie jedyną szansą na dalszą walkę z chorobą jest zakup leku Regorafenib. Jego koszty to ok. 10 000 zł za każdy miesiąc leczenia. Przekracza to nasze możliwości finansowe i dlatego proszę o pomoc i wpłatę pieniędzy które pozwolą mojemu tacie dalej żyć .Tak niestety w tej chwili tylko pieniądze mogą dać możliwość dalszego życia .Dlatego jeśli chcesz ofiarować nam choć jeden dzień życia więcej z naszym kochanym tatą to proszę o wpłatę.

Cudowny Tata!

Cierpliwy Nauczyciel!

Prawdziwy Przyjaciel!

Jak widzicie Tata naprawdę wiele dla nas znaczy, dlatego tak bardzo ważny jest każdy kolejny dzień z Nim spędzony!

Każda minuta z moim Tatą jest bardzo cenna dla mojej najmłodszej siostry, 2 miesięcznej Zuzi!

Mam nadzieję, że historia, którą wam przedstawiłem pokazuje jak silnym i wytrwałym człowiekiem jest mój tata. W swoim życiu miał wiele pasji, wiele porażek i zwycięstw. Aktualnie dla naszej piątki i dla niego najważniejsza jest walka z chorobą! Będziemy dozgonnie wdzięczni za każdą pomoc, którą nas obdarzycie!

Wpłacający 1752

SK
Sebastian Kaźmierczyk
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MG
Marcin Gmaj
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
WS
Wojciech Skuratowicz
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 219

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 448 zrzutek

i zebrali

378 101 621 zł

A ty na co dziś zbierasz?