id: 7x3j7s

Walczymy o naszą Nelę

Walczymy o naszą Nelę

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
193 100 zł 
z 200 000
96%
zakończona
31.12.2021r
1830
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 917 122 zrzutki i zebrali 885 203 025 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Przyszedł czas na zmiany… Po sześciu turnusach rehabilitacyjnych w PCRF w Krakowie Nela kontynuuje powrót do sprawności w Centrum Origin w Otwocku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów jakie robi nasza córka. Napotyka czasami na przeszkody, ale jak to Nela, nie poddaje się. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zwracamy się z prośbą o pomoc. Pięć tygodni temu nasza ukochana córka Nela uległa wypadkowi…

Nela ma 19 lat. To otwarta i wrażliwa osoba, która z radością realizowała swoje pasje. Wiele lat trenowała taniec towarzyski a ostatnio spełniała swoje kolejne marzenia, podróżując po świecie jako modelka. Jej odwagę i determinację w dążeniu do celów w sposób dramatyczny przerwał wypadek. Na kilka dni przed maturą, podczas spaceru, naszą córkę potrącił na przejściu dla pieszych samochód. Nieprzytomna Nela trafiła do szpitala, w którym trwała walka o jej życie. W związku z wielonarządowym urazem, w tym głowy i kręgosłupa, jej stan był bardzo ciężki. Została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Po dwóch tygodniach podjęto próbę wybudzenia, niestety nie powiodła się. 

Aktualnie Nela wciąż przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Jej stan jest stabilny, stopniowo wybudza się ze śpiączki i choć nie może się jeszcze z nami porozumiewać, każdego dnia robi wielkie postępy i pokazuje siłę swojego charakteru. Niestety nie wszystko zależy od Neli. Na tym etapie konieczna jest natychmiastowa rehabilitacja w wyspecjalizowanym ośrodku. Czas odgrywa tu nadrzędną rolę i jedyną alternatywę stanowi placówka prywatna, która oferuje wszechstronną pomoc w powrocie do sprawności po tego typu zdarzeniach. Przed Nelą wielomiesięczne leczenie a koszt pobytu w takim ośrodku wynosi ok. 25 000 złotych miesięcznie.

Pełni nadziei prosimy o pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji, dzięki której nasza córka ma szanse na powrót do zdrowia. Wierzymy, że dzięki modlitwom i finansowemu wsparciu Państwa, Nela będzie nadal mogła realizować swoje życiowe plany.

 

                                                                                                                            Rodzice Neli

                                                                                                                  Kasia i Tomek Balcerek


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1830

preloader

Komentarze 17

 
2500 znaków