id: 7x3j7s

Walczymy o naszą Nelę

Walczymy o naszą Nelę

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
192 210 zł 
z 200 000 zł
96%
24 dni do końca
1807 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Przyszedł czas na zmiany… Po sześciu turnusach rehabilitacyjnych w PCRF w Krakowie Nela kontynuuje powrót do sprawności w Centrum Origin w Otwocku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów jakie robi nasza córka. Napotyka czasami na przeszkody, ale jak to Nela, nie poddaje się. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.
    Czytaj więcej
  • Obecnie Nela jest w trakcie kolejnego, już czwartego turnusu rehabilitacyjnego w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjinalnej  VOTUM w Krakowie. Pod okiem specjalistów, każdego dnia robi wszystko, aby wrócić do pełnej sprawności. Dzięki Bogu, lekarzom i fizjoterapeutom, dzielnie walczy o powrót do życia sprzed wypadku. Podjęcie leczenia było i jest możliwe, dzięki wspaniałym ludziom, którzy wsparli zrzutkę na ten cel. Trudno wyrazić jak jesteśmy wdzięczni, że los naszej córki, nie jest Wam obojętny. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy.
    Rodzice Neli
    Kasia i Tomek
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zwracamy się z prośbą o pomoc. Pięć tygodni temu nasza ukochana córka Nela uległa wypadkowi…

Nela ma 19 lat. To otwarta i wrażliwa osoba, która z radością realizowała swoje pasje. Wiele lat trenowała taniec towarzyski a ostatnio spełniała swoje kolejne marzenia, podróżując po świecie jako modelka. Jej odwagę i determinację w dążeniu do celów w sposób dramatyczny przerwał wypadek. Na kilka dni przed maturą, podczas spaceru, naszą córkę potrącił na przejściu dla pieszych samochód. Nieprzytomna Nela trafiła do szpitala, w którym trwała walka o jej życie. W związku z wielonarządowym urazem, w tym głowy i kręgosłupa, jej stan był bardzo ciężki. Została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Po dwóch tygodniach podjęto próbę wybudzenia, niestety nie powiodła się. 

Aktualnie Nela wciąż przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Jej stan jest stabilny, stopniowo wybudza się ze śpiączki i choć nie może się jeszcze z nami porozumiewać, każdego dnia robi wielkie postępy i pokazuje siłę swojego charakteru. Niestety nie wszystko zależy od Neli. Na tym etapie konieczna jest natychmiastowa rehabilitacja w wyspecjalizowanym ośrodku. Czas odgrywa tu nadrzędną rolę i jedyną alternatywę stanowi placówka prywatna, która oferuje wszechstronną pomoc w powrocie do sprawności po tego typu zdarzeniach. Przed Nelą wielomiesięczne leczenie a koszt pobytu w takim ośrodku wynosi ok. 25 000 złotych miesięcznie.

Pełni nadziei prosimy o pomoc w sfinansowaniu rehabilitacji, dzięki której nasza córka ma szanse na powrót do zdrowia. Wierzymy, że dzięki modlitwom i finansowemu wsparciu Państwa, Nela będzie nadal mogła realizować swoje życiowe plany.

 

                                                                                                                            Rodzice Neli

                                                                                                                  Kasia i Tomek Balcerek


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1807

T
TrueMan
7 500 zł
RM
Rafal M
3 000 zł
L
LUKSON
2 800 zł
KR
Karolina Rudecka
2 000 zł
RK
Rafal Kosmulski
2 000 zł
RR
Rada Rodziców prz Szkole Podstawowej nr 3
2 000 zł
AI
Anetta i Jarek Ronc
1 500 zł
SD
Soft Dent
1 500 zł
IM
Kwiaciarnia Czarna Owca
1 500 zł
SF
Kinga i Sebastian Feduniakowie
1 500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 17

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 776 zrzutek

i zebrali

578 080 870 zł

A ty na co dziś zbierasz?