Wyposażmy piwnice "Pod Orłami” - miejsce przyjazne młodzieży ID: 7xcw6w

Wyposażmy piwnice "Pod Orłami” - miejsce przyjazne młodzieży ID: 7xcw6w

3 620 zł z 15 000 zł

24%

3 620 zł

3 620 zł

z 15 000 zł

16 dni

16 dni

do końca

54

54

wspierających
24%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Tworzymy w sercu Krakowa miejsce przyjazne wszystkim młodym (i nie tylko). Miejsce, w którym młodzież będzie mogła napić się herbaty/kawy i zjeść przekąskę w przerwie między zajęciami, ale także będzie mogła uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach, szkoleniach, wieczorkach filmowych itp. Poza tym chcemy, by w piwnicy można było organizować większe wydarzenia (od konferencji po imprezy okolicznościowe).


Ma być to miejsce sprzyjające integracji, odpoczynkowi, rozwijaniu swoich pasji, jak i ewangelizacji. Jako Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej mamy misję, by wspierać młodego człowieka w jego wszechstronnym rozwoju (co robimy od lat w różnych formach), a do tego potrzebujemy odpowiedniej przestrzeni, dlatego tak bardzo walczymy o wyposażenie piwnic w niezbędne narzędzia.


Piwnice "Pod Orłami" to przestrzeń złożona z kilku pomieszczeń, każde z nich z osobna będzie spełniać inną funkcję. Od sierpnia 2019 roku wkładamy w nie całe serce i środki finansowe Stowarzyszenia, które pozyskujemy sami. Do tej pory udało nam się zrobić już bardzo wiele - przede wszystkim gruntownie wyremontować i wyposażyć salę konferencyjną, inwestycja ta pochłonęła ogromne nakłady finansowe, ale widać efekty.

PRZED:

i8bac26ac8cb7d21.jpegPO:

lec48b4f278392e4.jpeg

Do czasu wybuchu pandemii sala konferencyjna tętniła życiem, a my planowaliśmy kolejny etap działań, czyli pełne wyposażenie zaplecza kuchennego i stworzenie kawiarni. Nasze plany zostały pokrzyżowane, także te finansowe.

Obecnie zależy nam na tym, by zakupić najbardziej podstawowe sprzęty zaplecza kuchennego (zlewozmywak, zmywarkę). Nie damy rady tego zrobić bez Państwa wsparcia finansowego. To niezbędne elementy przy organizacji każdego większego wydarzenia (ich brak przy organizacji dotychczasowych wydarzeń bywał utrudnieniem).


W kolejnym etapie chcemy doposażyć w pełni kuchnię, a następnie (po ustaniu pandemii), otworzyć kawiarnię z przystępnymi dla młodych cenami. Kawiarnia ma powstać tutaj (wyposażenie będzie możliwe do demontażu w razie potrzeby wykorzystania sali na imprezy okolicznościowe):

ze5ba131324df2b9.jpeg

Będziemy niezwykle wdzięczni za wsparcie tego etapu rozwijania piwnic "Pod Orłami".


Wpłacający54

RB
Rafał Buzała
500 zł
RI
Renata i Mariusz Milc
200 zł
EG
Ewelina Grzywińska
170 zł
SE
Szklarczyk Elżbieta
100 zł
TM
Teresa Moskal
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
GS
Gabriel Stachura
100 zł
A
Aleksandra Samula
100 zł
AB
Anna Błazińska
100 zł
SK
Stanisław Kutyła
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 557 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?