id: 7xcw6w

Wyposażmy piwnice "Pod Orłami” - miejsce przyjazne młodzieży

Wyposażmy piwnice "Pod Orłami” - miejsce przyjazne młodzieży

14 650 zł 
z 15 000 zł
97%
zakończona 18.08.2020r
119 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Tworzymy w sercu Krakowa miejsce przyjazne wszystkim młodym (i nie tylko). Miejsce, w którym młodzież będzie mogła napić się herbaty/kawy i zjeść przekąskę w przerwie między zajęciami, ale także będzie mogła uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach, szkoleniach, wieczorkach filmowych itp. Poza tym chcemy, by w piwnicy można było organizować większe wydarzenia (od konferencji po imprezy okolicznościowe).


Ma być to miejsce sprzyjające integracji, odpoczynkowi, rozwijaniu swoich pasji, jak i ewangelizacji. Jako Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej mamy misję, by wspierać młodego człowieka w jego wszechstronnym rozwoju (co robimy od lat w różnych formach), a do tego potrzebujemy odpowiedniej przestrzeni, dlatego tak bardzo walczymy o wyposażenie piwnic w niezbędne narzędzia.


Piwnice "Pod Orłami" to przestrzeń złożona z kilku pomieszczeń, każde z nich z osobna będzie spełniać inną funkcję. Od sierpnia 2019 roku wkładamy w nie całe serce i środki finansowe Stowarzyszenia, które pozyskujemy sami. Do tej pory udało nam się zrobić już bardzo wiele - przede wszystkim gruntownie wyremontować i wyposażyć salę konferencyjną, inwestycja ta pochłonęła ogromne nakłady finansowe, ale widać efekty.

PRZED:

i8bac26ac8cb7d21.jpegPO:

lec48b4f278392e4.jpeg

Do czasu wybuchu pandemii sala konferencyjna tętniła życiem, a my planowaliśmy kolejny etap działań, czyli pełne wyposażenie zaplecza kuchennego i stworzenie kawiarni. Nasze plany zostały pokrzyżowane, także te finansowe.

Obecnie zależy nam na tym, by zakupić najbardziej podstawowe sprzęty zaplecza kuchennego (zlewozmywak, zmywarkę). Nie damy rady tego zrobić bez Państwa wsparcia finansowego. To niezbędne elementy przy organizacji każdego większego wydarzenia (ich brak przy organizacji dotychczasowych wydarzeń bywał utrudnieniem).


W kolejnym etapie chcemy doposażyć w pełni kuchnię, a następnie (po ustaniu pandemii), otworzyć kawiarnię z przystępnymi dla młodych cenami. Kawiarnia ma powstać tutaj (wyposażenie będzie możliwe do demontażu w razie potrzeby wykorzystania sali na imprezy okolicznościowe):

ze5ba131324df2b9.jpeg

Będziemy niezwykle wdzięczni za wsparcie tego etapu rozwijania piwnic "Pod Orłami".


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 119

 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
RB
Rafał Buzała
500 zł
KP
KSM Podsarnie-Harkabuz
300 zł
 
Dane ukryte
270 zł
PF
Paweł Filipiak
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
BJ
Barbara Juzycz
200 zł
ED
edzia
200 zł
DG
Dominik Guśpiel
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 530 zrzutek

i zebrali

620 868 547 zł

A ty na co dziś zbierasz?