id: 7y5g8b

Kamera do videorejestracji meczów i turniejów

Kamera do videorejestracji meczów i turniejów

3 500 zł
z 3 500
100%
zakończona
06.03.2021r
41
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 786 zrzutek i zebrali 1 160 217 013 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Błękitni Tarnów to klub, który na stałe wpisał się na futbolową mapę regionu. Kilkudziesięcioletnia tradycja, gra na szczeblu międzywojewódzkim, kilkuset wychowanków. Taka tradycja zobowiązuje!


W 2018 roku sekcja piłkarska przeszła pod skrzydła nowego stowarzyszenia, które założyli zawodnicy „Buenos”. Od tego czasu trwa odbudowa struktur klubowych. Praca skupia się na tworzeniu nowoczesnej szkółki piłkarskiej. Efekty są już widoczne – w tym sezonie, po 5 latach niebytu, na piłkarską mapę regionu powrócił błękitny zespół trampkarzy. Na co dzień w Klubie trenuje ponad 140 dzieci i młodzieży. Drużyna seniorska osiąga najlepsze wyniki od ponad dziesięciu lat – aktualnie zajmuje 1. miejsce w tarnowskiej Klasie B.


Władze Błękitnych 1947 doskonale wiedzą, że organizacja nowoczesnego klubu piłkarskiego to nie tylko codzienny, ciężki trening i udział w rozgrywkach, ale także nowoczesne rozwiązania marketingowe. „Buenos” posiadają aktualną stronę internetową, aktywne konta w mediach społecznościowych (Facebook i Instagram) oraz telewizję klubową „Błękitni TV”.


W celu ulepszania klubowych mediów, władze Błękitni 1947 postanowiły urządzić zbiórkę na zakup nowoczesnego sprzętu do nagrywania materiałów wideo. W dużej mierze rozwój sfery medialnej, to efekt bezinteresownej pracy i ambicji ludzi zgromadzonych wokół Klubu. Sprzęt jednak kosztuje.


W tym momencie zwracamy się z prośbą do sympatyków Błękitni 1947 Tarnów o wsparcie i udział w zbiórce zorganizowanej na portalu zrzutka.pl. Celem zbiórki jest zakup kamery cyfrowej Sony Handycam FDR-AX53. Koszt takiego sprzętu to ok. 3500 zł.

Pomożecie? 


Przykładowe materiały zrealizowane za pomocą zwykłej komórki:

https://www.youtube.com/watch?v=XnTl-pmd2ho

oraz

https://www.youtube.com/watch?v=dLniC8ZpgDITa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

Jolanta Średniawa
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
PS
Paweł Solakiewicz
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MK
Marek Kuta
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
RP
Donatello
100 zł
KZ
Pociechy to legendy Blekitnych
100 zł
AM
Adrian Michalik
100 zł
Fanka Rudego
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków