id: 7ydrbw

Pomoc dla 9-cio osobowej rodziny zastępczej z Ukrainy

Pomoc dla 9-cio osobowej rodziny zastępczej z Ukrainy

15 160 zł 
z 30 000
50%
zakończona 29.03.2022r
73 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pragnę wszystkim serdecznie podziękować i wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i okazaną bezinteresowną pomoc. Dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do zrzutki i tym, którzy pomogli poza zrzutką. Nie spodziewaliśmy się tak wielkiego odzewu z Waszej strony. Poza pomocą finansową otrzymaliśmy mnóstwo dobrej energii do dalszego działania. Dziękujemy! 29.03.2022Wczoraj w nocy rodzina Nataszy znalazła schronienie i spokój pod naszym dachem. 


Natasza i Oleg od wielu lat prowadzą rodzinny dom zastępczy dla dzieci pokrzywdzonych przez los. Wiele z nich straciło rodziców w wyniku wojny w Donbasie, toczącej się od 2014 roku. Niestety w wyniku eskalacji działań wojennych dzieci wraz z mamą i babcią zmuszone były opuścić dom w Browarach (okręg kijowski). Mąż - Oleg podobnie jak wielu ukraińskich mężczyzn został w kraju by bronić ojczyzny. Dziś dowiedzieliśmy się o zbombardowaniu poprzedniego domu dziecka w Bojarce (okręg kijowski), w którym mieszkali Vlada, Miroslav, Ania i Diana.


Dzięki uprzejmości wielu osób zebraliśmy niezbędne materace, pościele, kołdry, ubrania, przybory szkolne i zabawki. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań aby poprawić los dzieciaków i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Nie wiemy jak potoczy się dalej sytuacja i kiedy rodzina będzie mogła wrócić do domu. Obecnie od wielu znajomych i nieznajomych otrzymujemy sygnały o chęci wsparcia. Wasza dobra wola nas onieśmiela, dziękujemy! Myśląc o przyszłości musimy przyjąć, że rodzina Nataszy zostanie u nas w okresie przewidzianych przepisami 3 miesięcy. 


Uważamy, że zrzutka jest najbardziej efektywną formą wsparcia dla rodziny Nataszy.


Dziękujemy w imieniu Jany, Vlady, Toni, Ani, Diany, Miroslava, Maksima, Valika i Nataszy. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 73

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • MM
    Magda k

    Zuzia, jesteś cudowna i Twoja rodzina również. Wszystkiego dobrego ❤️

    100 zł

Nasi użytkownicy założyli

891 515 zrzutek

i zebrali

832 069 942 zł

A ty na co dziś zbierasz?