id: 7yh28h

Na rehabilitacje Wojtka

Na rehabilitacje Wojtka

Nasi użytkownicy założyli 1 167 758 zrzutek i zebrali 1 215 608 728 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sara ma 22 lata. Jest pogodną i pomocną osobą. Sarę poznałam w Bydgoszczy, będąc z Wojtkiem na rehabilitacjach. 14 marca 2023 roku doszło do wypadku, w którym Sara doznała poważnych obrażeń. Pierwsza diagnoza to przerwanie rdzenia kręgowego. Sara przeszła 3 operację. Później okazało się, że rdzeń nie jest przerwany, ale bardzo uszkodzony. Pojawiła się nadzieja, że Sara wstanie na nogi i będzie mogła spełniać swoje plany i marzenia. Jednak pwrót do sprawności może potrwać bardzo długo. 


Sara dzielnie walczy i robi postępy, a to jest najważniejsze. Jednak nadal dużo pracy przed nią i dużo kosztów. 


Wojtkowi już nie możemy pomóc, ale Sara wciąż ma nadzieję. Dlatego chciałabym niewykorzystane przez Wojtka środki pieniężne przekazać Sarze. 


Pamiętajcie, dobro wraca. https://www.siepomaga.pl/sara-podolska


***

Wojtek ma 26 lat i całe życie przed sobą. 7 kwietnia trafił do szpitala z powodu masywnego krwawienia śródczaszkowego z przebiciem do układu komorowego z malformacji naczyniowej.

Lekarze na oddziale intensywnej terapii w pierwszych dniach nie dawali mu żadnych szans na przeżycie, ale Wojtek ciągle walczy. Każdego dnia pokazuje jak bardzo chce żyć.

Niestety nie zakwalifikował się do leczenia operacyjnego. Ma możliwość leczenia innymi metodami, ale dopiero po poprawie stanu neurologicznego. Jednak żeby jego stan się poprawił musi zacząć specjalistyczne rehabilitacje. Koszty tych rehabilitacji są ogromne i bez waszej pomocy sie nie uda. Rok temu Wojtek także wylądował w szpitalu z powodu pęknięcia krwiaka w mózgu i dzięki waszej pomocy stanął na nogi.


Wiem ,że jeśli dostanie szansę na powrót do sprawności to wykorzyta ją i się nie podda.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 389

preloader

Komentarze 21

 
2500 znaków