id: 7yy9sb

GALERIA SATYRA i SURREALISM “Na Drabinie” oraz “ART to PEACE”

GALERIA SATYRA i SURREALISM “Na Drabinie” oraz “ART to PEACE”

Opis zrzutki

Jesteśmy Ci wdzięczni, że trafiłeś w to miejsce.

Dołącz do Patronów kultury i zaangażuj się z nami. W pandemię kulturą!


Fundacja im. Benjamina Franklina jest patronem projektu GALERII SATYRA & SURREALISM “Na Drabinie” oraz “ART to PEACE”. Angażujemy się w oryginalne i ambitne projekty, a ten projekt jest wspaniały!


Galeria edukuje, rozbudza zainteresowania i wrażliwość artystyczną, bawi i uprzyjemnia spędzanie wolnego czasu. Tworzy międzynarodową wspólnotę i partnerstwa ponad podziałami. MAKE ART NOT WAR!!


Na co zbieramy?

Na to, aby spokojnie można było - bez obaw o potrzeby dnia codziennego - skupić się na promowaniu wspaniałych artystów z całego Świata, tworzyć nowe katalogi i udostępniać je Wam, poświęcać czas na rozwijanie stron Facebook i grup Galerii, komunikować się z Wami. W planach mamy również założenie strony Internetowej, zorganizowanie kilku międzynarodowych konkursów rysunku satyrycznego oraz wystaw dla artystów, którzy są w naszych grupach.

GALERIA nie posiada obecnie stałej siedziby, dzięki Twojemu wsparciu może to się zmienić.


Dołącz do wspierających Projekty:


GALERIA SATYRA I SURREALISM “Na Drabinie” została stworzona w 1998 roku przez Grzegorza Misiaka (Członek-Założyciel Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury - SPAK). Galeria zaprezentowała wiele znaczących wystaw polskich artystów zrzeszonych w SPAK-u, najczęściej pokazując je w sposób premierowy. Część wystaw była również przenoszona do innych Galerii, oraz ośrodków kultury.

Galeria zrealizowała cztery duże ogólnopolskie konkursy rysunku satyrycznego – 2 x “REKLAMA W KRZYWYM ZWIERCIADLE”, “TELEKOMUNIKACJA”, “TEATR”.

Za swą działalność w 2004 roku otrzymała nagrodę “ERYK” przyznawaną za wybitne osiągnięcia w dziedzinie polskiej satyry. Galeria otrzymała również cztery nagrody Prezydentów Miasta Włocławka przyznawane za znaczące osiągnięcia w dziedzinie kultury. Galeria obecnie realizuje swą działalność głównie przez Internet i skupia artystów z całego Świata!


Zapraszamy do dołączenia do grona ponad 40 tysięcy osób, które polubiły stronę GALERII na Facebooku oraz do dołączenia do grupy:

https://www.facebook.com/GALERIA-SATYRA-SURREALISM-Na-Drabinie-389961518177272/


“ART to PEACE”

Któż by nie chciał pokoju na Świecie?

Projekt jest próbą pokazania niewielkiego fragmentu twórczości artystycznej, która jest zaangażowana w tworzenie i utrzymanie pokoju na świecie. Nie prezentuje ona określonego stanowiska politycznego ani religijnego. Stara się być ponad tymi podziałami. Znajdziecie tu smaczki z każdego Kontynentu.

Planujemy zorganizowanie cyklicznego międzynarodowego konkursu rysunku satyrycznego na temat sztuki dla pokoju.


Zapraszamy na stronę na Facebooku:

https://www.facebook.com/ART-to-PEACE-2032203200363664/


Jeżeli chcesz wpłacić bezpośrednio na konto:

76 2530 0008 2016 1059 1487 0004

dla płatności spoza Polski kod SWIFT/BIC: NESBPLPW

PL 76 2530 0008 2016 1059 1487 0004

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

 
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Marszałkowska 98-100, 00-001

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

752 496 zrzutek

i zebrali

542 867 424 zł

A ty na co dziś zbierasz?