id: 7z6ztz

Pieluchoteka - wyposażenie i utrzymanie

Pieluchoteka - wyposażenie i utrzymanie

10 913 zł 
z 20 000 zł
54%
142 dni do końca
295 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pieluchoteka to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie pieluchowania wielorazowego w Polsce poprzez bezpłatne wypożyczanie zestawów pieluszek. Projekt koordynowany jest przez Fundację Edukacji Zdrowotnej STIM.

Jesteś fanką pieluszek wielorazowych ? Korzystałaś z Pieluchoteki ? Lubisz eko działania? Jeśli choć raz odpowiedziałaś tak - wesprzyj nas ;) Będziemy wdzięczne za każdą złotówkę, a na pewno będzie ona dobrze wykorzystana!


Celem zrzutki jest przede wszystkim zakup środków do prania i pielęgnacji pieluszek oraz zakup nowych pieluch.


Za każdą Pieluchoteką stoi czyjaś twarz ;)

Poznaj nas ;) Jesteśmy mamami i poświęcamy swój wolny czas na promowanie wielopielo prowadząc warsztaty, poradnictwo i pieluchoteki.


uc9bde0f249f0b03.jpeg

WERONIKA DRYJA - SOSNOWIEC

Jestem położną i prowadzę Fundację Edukacji Zdrowotnej STIM. Moja przygoda z pieluszkami już prawie zakończona już serce mocniej bije z tęsknoty za pieluszkami ! Wypożyczam stacjonarnie oraz wysyłkowo zestaw NB.

OLGA DAJEWSKA- ĆWIERK - SOSNOWIEC

7z6ztz-30b51234.png

ALEKSANDRA KAPTURZAK - PRUSZKÓW

Mama cudownej dwójki starająca się żyć w zgodzie z naturą ale nie za wszelką cenę. Zakochana w pieluchach wielorazowych ale nie jest to miłość bezwarunkowa. Prowadzę warsztaty i doradztwo z zakresu pieluchowania wielorazowego oraz od ponad dwóch lat Pieluchotekę w Pruszkowie.

7z6ztz-52a9d342.png

ALEKSANDRA CZAJKA - SOŁEK - KRAKÓW

Z zawodu zootechnik, dodatkowo hipoterapeuta i doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Prywatnie mama Łucji I Dusi. Prowadzę warsztaty i doradztwo wielopieluchowe.


7z6ztz-b2aa4e.png

JOANNA SZULC - WROCŁAW

biotechnolog z wykształcenia mamy nastolatki Hani i dżentelmena ze zdjęcia, dzięki któremu w 2015 roku odkryła wielopieluchowanie, teraz pieluchuję najmłodszego synka. Najpierw kluczowy był aspekt ekonomiczny wielopieluchowania, potem wcale nie był najważniejszy. Mama pracująca, która na północnym krańcu Wrocławia, na Zakrzowie, przekazuje pieluszki wielorazowe do wypróbowania kolejnym rodzinom.

7z6ztz-9bbb5f8c.png

DARIA GNITECKA - GIŻYCKO

Jestem mamą, położną, doradcą noszenia dzieci w chustach, prowadzę pieluchotekę. Pomagam młodym rodzicom w pięknym a jednocześnie bardzo trudnym czasie, jakim jest start w rodzicielstwo.

7z6ztz-f3a25894.png

JUSTYNA KĘPIŃSKA- POZNAŃ

Jestem mamą trójki dzieci, mam dwóch szkolnych synów i roczną córeczkę. W domu staram się dokonywać wyborów jak najbliższych naturze i zdrowiu. Pieluszki wielorazowe pokochałam miłością wielką. Prowadzę pieluchotekę w Poznaniu.sb31991c92326aa6.jpeg

PAULINA JEŁOWSKA - KIELCE

Mama Olka, zakochana w chustach, zafascynowana rodzicielstwem bliskości. Kiedy nie pracuje, nie składa pieluch, nie karmi syna i nie kupuje książek o rodzicielstwie, których nie ma czasu czytać – biega po lesie i obmyśla plan na lepsze jutro. Prowadzi pieluchotekę w Kielcach, zainteresowanym wielopieluchowaniem pomaga w grupie Pieluchy wielorazowe Kielce świętokrzyskie.

n55904d5433b7e8d.jpeg

SABINA DŁUGOSZ-DYMIŃSKA - KIELCE

Sabina - pełnoetatowa mama Leona i Uli. Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości i miłośniczka ciasta szpinakowego! Założycielka kieleckiej wypożyczalni pieluch wielorazowych. O pieluchach wielorazowych mogłyby mówić bez końca - eksponując ich zalety, ale nie ukrywając wad. Pieluchy całą sobą - żeby nie wypaść z świata wielopielo założyła swoją firmę Minki Binki.


7z6ztz-6aa14b12.png

DOROTA SZALA - PŁOCK

Z wykształcenia informatyk i optyk okularowy, prywatnie jestem mamą 5 letniej Lilianny i malutkiego Stasia. Będąc z nim w ciąży trafiłam na wpis o pieluszkach wielorazowych, a następnie na warsztaty. Używamy wielo od urodzenia i od pierwszej założonej pieluszki jest wielka miłość. Teraz staram się wprowadzić przyszłe i obecne mamy oraz tatusiów w temat pieluszek podczas warsztatów. Wypożyczamy pieluszki również wysyłkowo.


wb5312489a03ffe8.jpeg

URSZULA NĘDZA - BIERÓWKA - NOWY TARG

W zasadzie 24 godziny na dobę jestem żoną Męża, mamą Zbójnika, córką Króla, młodą lekarką. W dodatku odpowiadam za nowotarską Pieluchotekę. Lubię życie, lubię ludzi i lubię naszą planetę. Staram się uczyć i praktykować rodzicielstwo bliskości, porozumienie bez przemocy, życie less waste, a nawet uskuteczniam warsztaty pieluchowania wielorazowego.

uec0f901ce54fa33.jpeg

SANDRA KRYSZTOFIAK - ŚWINOUJŚCIE

Mama nieszablonowej trójki dzieci, z zamiłownia plastyk z roztrzepaną głową i dość mocno ekologicznym podejściem do życia. Od 7 lat pieluchy wielorazowe przewijają się w moim życiu ale od 3 lat zapałałam do nich miłością. Opowiadam o pieluchach wielo każdemu kto zapyta. Nawet Teściową przekonałam, że w

tych czasach wielo jest fajne ????

7z6ztz-9dfd0664.png

U NAS MOŻNA NABYĆ PORADNIK WIELOPIELO - "ZACZAROWANY ŚWIAT PIELUCH WIELORAZOWYCH"

e4d369db1866bb69.jpeg

7z6ztz-31fb0c97.png

Zrzutka stworzona przez Fundację Edukacji Zdrowotnej STIM Fundacja jest koordynatorem ogólnopolskiego projektu Pieluchoteka. Zajmuje się również edukacją seksualną, okołoporodową i profilaktyką przeciwnowotworową.


Facebook


E-mail

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 295

preloader

Komentarze 19

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 447 zrzutek

i zebrali

807 444 175 zł

A ty na co dziś zbierasz?