id: 7zberf

Moja pasja - pozwól mi spełnić marzenia! / My dream and passion - you can help me!

Moja pasja - pozwól mi spełnić marzenia! / My dream and passion - you can help me!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 680 zrzutek i zebrali 1 217 068 281 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wstęp

Mam na imię Szymon i już od kilku lat próbuję spełnić swoje największe marzenie. Obecnie jestem bardzo blisko zdobycia wymarzonego celu. Brakuje mi jednak cały czas najważniejszego elementu, który jest dość drogi i przerasta budżet mój i moich bliskich, dlatego też serdecznie proszę Was o pomoc. Każda złotówka się liczy, bo w grupie można zdziałać tysiąckrotnie więcej.

Już teraz serdecznie Wam dziękuję za pomóc w spełnieniu mojego największego marzenia.

O mnie

Cześć! Tak więc, mam na imię Szymon i jestem młodym zapalonym "zawodnikiem" motocross/enduro. Już od najmłodszych lat zasiadam na dwóch kółkach i zawsze z tym samym szerokim uśmiechem. Jazda to dla mnie lekarstwo na życiowe progi - wtedy odchodzą wszystkie nerwy ciężkiego dnia codziennego. Motocykle to moja pasja, a przy tym piękne marzenia, do których wytrwale dążę.

Każdą złotówkę jaką zaoszczędzam wkładam w moją maszynę. Niestety jestto dość drogi sport i nie na wszystko mogę sobie pozwolić.

Osobiściejestem osobą cichą i strasznie spokojną, którą naprawdę ciężkowyprowadzić z równowagi. Oprócz tego staram się zawsze uśmiechać ipomagać na miarę możliwości. Nie wiem też skąd się to bierze, ale małedzieci bardzo lubią się ze mną bawić. Oczywiście nie jestem osobąidealną i posiadam wiele wad, z którymi nie do końca jestem w staniesobie poradzić...

"Silni poruszają się cicho, słabi wszczynają zamieszki." - Memphis Bleek

Moją pierwszą maszyną była tzw. "motorynka", czyli Romet Pony. Dotarła ona do mnie w wieku 8 lat, doprowadzona do możliwości jazdy przez tatę i wujka przyniosła wiele frajdy. Według mnie jest to sprzęt nie do zajeżdżenia. Śmigałem nią długi czas. Na wakacjach potrafiliśmy jeździć z bratem praktycznie cały dzień ;) Jakoś po skończeniu 13 lat udało mi się nazbierać 90% pieniążków potrzebnych na zakup skuterka i dzięki wsparciu rodziców przez kolejnych parę lat jeździłem Peugeot'em, w którego włożyłem ogromną ilość pracy, niekiedy nerwów i niemało oszczędności. Muszę przyznać, że spędziłem wiele godzin na zwiedzaniu okolicy z kolegą, a przy tym mieliśmy sporo ciekawych przygód. Przed 16. po sprzedaniu skuterka połowa pieniążków poszła na szkołę, a po dozbieraniu przez zimę do drugiej połowy kupiłem pierwsze enduro - Aprilia RX 125, na którym już zacząłem zbierać doświadczenie i profesjonalnie jeździć w terenie. Tutaj również włożyłem wiele oszczędności i pracy... Od początku swojej "kariery" wiedziałem, że nie interesują mnie motocykle szosowe czy turystyczne tylko teren, błoto, piach i dobra zabawa. Nie zrezygnowałem z tego i cały czas dążę do stawianych przez siebie kolejnych celów.

"Podczas dobrej jazdy na motocyklu przeżywasz więcej niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie." - Burt Munro

Cel

Moim aktualnym celem jaki sobie postawiłem jest udział w rajdzie Baja Gothica. Jednak, żeby w nim wystartować potrzebuję sprzętu, który jest dość drogi. Jako, że jeżdżę od najmłodszych lat posiadam już spore doświadczenie i udało mi się nazbierać na niezbędne akcesoria. Nadal jednak nie jestem w stanie nagromadzić pieniążków na dobry motocykl, którym będę mógł zacząć brać udział w poważnych zmaganiach, nawet na arenie światowej. Kwota jakiej potrzebuje jest dla mnie i moich bliskich wprost nierealna, ale wierzę, że dzięki Wam uda mi się osiągnąć cel.

Osobiście również staram się pomagać innym spełniać marzenia - na razie służąc dobrym słowem, radą czy wsparciem w garażu przy motocyklu, ale w przyszłości bardzo chciałbym otworzyć szkołę motocross'u z profesjonalnym torem, dzięki któremu młode jak i bardziej doświadczone osoby będą mogły bezpiecznie trenować, spełniając także swoje marzenia.

Oprócz tego mam ogromne pragnienie dawania przykładu, że można jeździć z głową i bezpiecznie. Opinia, która się wytworzyła w społeczeństwie, ma bardzo złe zdanie o motocyklistach, przez co jest dość uciążliwa dla wielu zapaleńców. Często także uniemożliwia rozwijanie swoich pasji, dlatego też z czasem pragnę wyjść naprzeciw stereotypom poprzez organizowanie wraz ze znajomymi dydaktycznych spotkań i event'ów w różnych częściach Polski.

Kontakt

Masz pytanie, a może również posiadasz pasję, którą starasz się realizować, ale potrzebujesz wsparcia? Nie krępuj się i pisz! Postaram się ci pomóc pod każdym względem. Skorzystaj z funkcji kontaktu ze mną, którą znajdziesz na górze strony lub napisz do mnie mail'a: [email protected]

Wielkie dzięki za wpłatę! Właśnie pomogłeś spełnić jedno z moich największych marzeń!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.