id: 7zcbu6

Rak to nie wyrok. Pomóżmy Sławce w to uwierzyć.

Rak to nie wyrok. Pomóżmy Sławce w to uwierzyć.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
31 905 zł 
z 150 000 zł
21%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

 • Witajcie, jestem po wizycie u lekarza. Jeszcze nie ochłonęłam. Choroba nie odpuszcza, jest źle, nawet bardzo. Mam chwilowy spadek motywacji i chyba tracę wiarę w wyzdrowienie. Dziękuję Wam za całą miłość,  która od Was płynie, dziękuję za wpłaty, dziękuję za wsparcie i ciepłe słowa. Z Miłością Sławka 
  Czytaj więcej
 • Przepraszam, że dostajecie tak mało informacji o stanie mojego zdrowia. Trudno jest o tym pisać. Niespodziewanie dla mnie i co gorsza dla naszej służby zdrowia miałam zabieg operacyjny. Dochodzę już do formy, ale... zawsze jest jakieś ale. Wlali we mnie hektolitry antybiotyków i środków przeciwbólowych. Z powodu komplikacji byłam w szpitalu dwa tygodnie dłużej. Dieta jaką serwują w szpitalu, antybiotyki, brak odpowiedniej suplementacji (udało mi się zażywać aminokwasy) spowodowały, że teraz całą uwagę poświęcam na oczyszczenie wątroby. Są dni, że mam wszystkiego dosyć, jest trudno... ale wtedy zakładam fioletowy kapelusz, oddaję się prowadzeniu i wierzę z całych sił, że cały wszechświat mi sprzyja. Z każdej strony otaczają mnie Anioły, obce osoby wspierają mnie, dostaję od nich cudowne modlitwy. Moje serce przepełnia wdzięczność.

  Dziękuję za Was z Miłością

  Sławka

  s6c9d87746371336.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani z całego serca dziękujemy za okazywaną pomoc, wsparcie zarówno słowne i finansowe. Płynie od Was ogrom miłości.

  Niestety ostatnie miesiące były bardzo trudne. Choroba, która wydawałoby się zaczęła się cofać, uderzyła silniejsza.

  Covid, na który Sławka zachorowała na początku kwietnia, na tyle osłabił odporność, że pojawiły się nowe guzy na wątrobie. Dzięki Waszej hojności zakupiona została kolejna seria leków oraz seanse na fotelu plazmowym.of35d970322eb1ee.jpeg Niestety konieczne jest wdrożenie dodatkowego leczenia onkologicznego w Instytucie Immunomedica, a co się z tym wiąże częste wyjazdy do Warszawy. Niestety jest to leczenie nierefundowane.r709727e3c2c66e1.jpeg Jesteśmy pełni wiary, że dobro zwycięży i Sławka wróci do zdrowia.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

  Sławka o chorobie dowiedziała się w październiku 2020 roku – nieoperacyjny złośliwy rak jelita grubego.

Na pierwszym konsylium usłyszała, że mogą ją leczyć ale nie wyleczą. Na drugim konsylium usłyszała, że mogą podać chemię, ale będzie to chemia paliatywna. Co to oznacza nikt nie powiedział doczytała -Chemioterapia paliatywna polega na podawaniu leków cytotoksycznych, a jej celem jest przedłużenie życia chorego ponieważ rak jest nieoperacyjny i z przerzutami.

Po pierwszym konsylium zaczęła szukać osób, które wyszły z raka w  beznadziejnych przypadkach.

Tak trafiła na leczenie, które oparte jest głównie na suplementacji  i zażywaniu aminokwasów z komórek macierzystych , oraz specjalnej diety. Dodatkowo korzysta z seansów na fotelu plazmowym.

To leczenie pochłonęło już oszczędności jakie miała, jednakże leczenie zaczęło przynosić porządne efekty.

Kontrolne badanie TK w styczniu pokazało, że zmiany nowotworowe w wątrobie zaczynają się wycofywać, badanie z lutego potwierdziło wyniki, że z 7 dużych zmian zostały już tylko 4.

Jest na początku drogi do wyleczenia , więc Wasze wsparcie pomoże kontynuować leczenie.

  Jestem pełna wiary , że dzięki Waszemu wsparciu pomożemy jej uwierzyć, że rak to nie wyrok a doświadczenie.

Dziękuję za wsparcie Jola - kuzynka Sławki

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 199

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 969 zrzutek

i zebrali

810 140 627 zł

A ty na co dziś zbierasz?