id: 7zsxrd

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Nasi użytkownicy założyli 1 188 905 zrzutek i zebrali 1 252 351 747 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W naszym przedszkolu organizowana jest Szlachetna Paczka. Zachęcamy do udziału w zbiórce!

Poniżej historia Rodziny, którą będziemy wspierać:

Pani Marta od wielu lat pracuje w szkole, uwielbia kontakt z młodzieżą. Z powodu uzależnienia od alkoholu męża rozstała się z nim. Samotnie wychowuje dwóch synów i córkę. Od 4 miesięcy jest babcią. Mariola urodziła Zosię przedwcześnie. Dziewczynka pierwszych kilka tygodni swojego życia spędziła w szpitalu, obecnie rozwija się prawidłowo. Mariola zmieniła tryb nauczania, aby naprzemiennie z babcią móc opiekować się Zosią. Wszyscy mieszkają w małym mieszkaniu, którego koszty wynajmu pochłaniają całą wypłatę pani Marty. Rodzina czeka na otrzymanie socjalnego mieszkania. Rodzina utrzymuje się z pensji pani Marty, funduszu alimentacyjnego oraz programu 500+, łącznie 6750 zł, po odliczeniu kosztów stałych życia rodziny takich jak mieszkanie i kredyt w wysokości 3775 zł, rodzinie pozostaje 595 zł na jednego członka rodziny miesięcznie.

Piękno Rodziny

Jedynym marzeniem pani Marty jest to, aby mieć zdrowie i siłę do opieki nad dziećmi i wnuczką. Widać, że stara się zapewnić dzieciom ciepły dom. Pilnuje, aby młodzież ukończyła szkołę i zdobyła wykształcenie. Rodzina mimo przykrych doświadczeń z przeszłości trzyma się razem. Wszyscy jej członkowie są zaangażowani w funkcjonowanie domu - razem gotują, sprzątają, wychodzą na spacer z psem.


Dla naszej rodziny zbieramy środki czystości, trwałą żywność, ubrania i buty oraz upominki. Dodatkowo rodzina potrzebuje takie sprzęty gospodarstwa domowego jak: czajnik, suszarkę, żelazko oraz czajnik na gaz.

Dziękujemy za każdą wpłatę!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

ES
pingwinki
30 zł
SD
Sylwia
100 zł
NI
Monika
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MN
Michał
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!