id: 7zzd7f

Piwkarze Szczecin - Udział w SOCCA Champions League

Piwkarze Szczecin - Udział w SOCCA Champions League

900 zł 
z 10 000
9%
zakończona 31.07.2022r
15 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witamy wszystkich serdecznie! Zwycięstwo w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski w 2021 roku przyniosła Nam nie tylko miejsce w historii polskiej piłki nożnej 6-osobowej, ale również możliwość pisania dalszej historii poza granicami naszego kraju. Zakwalifikowaliśmy się do rozgrywanej w dniach 25-28.08.2022 w słoweńskim Mariborze Ligi Mistrzów w piłce 6-osobowej czyli SOCCA Champions League.


Koszty związane z transportem, noclegiem i całą organizacją wyjazdu przerastają nasze indywidualne możliwości. Przy okazji poszukiwania sponsorów dla naszej drużyny postanowiliśmy założyć tą zrzutkę ponieważ są osoby, które indywidualnie mogłyby chcieć dołożyć swoją cegiełkę do wyjazdu na Ligę Mistrzów.


Potencjał kadrowy jakim dysponujemy pozwala nam myśleć o przywiezieniu z Mariboru niezłego wyniku i mamy nadzieję, że trudności organizacyjne nie przeszkodzą nam w pojechaniu i reprezentowaniu Szczecina oraz Polski na arenie międzynarodowej. Każdemu darczyńcy z osobna bardzo dziękujemy za wsparcie. Ze sportowym pozdrowieniem - Piwkarze!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 732 zrzutki

i zebrali

836 898 306 zł

A ty na co dziś zbierasz?