id: 7zzg6u

Na lepsze życie

Na lepsze życie

Nasi użytkownicy założyli 1 038 013 zrzutek i zebrali 1 109 116 547 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam.


Z dużym moralnym oporem zdecydowałam się na założenie zrzutki, która jest dla mnie jedyną deską ratunku. Dzięki moim znajomym, którzy są dla mnie ogromnym wsparciem, postanowiłam zawalczyć o siebie i o moją 4-letnią córeczkę, którą wychowuję sama.


W życiu doświadczyłam wiele, nie zawsze były to dobre przeżycia, jednak zawsze dawałam radę. Są jednak rzeczy, których nie jestem w stanie sama przeskoczyć. Finanse ,których potrzebuję na lepsze, nowe życie przycinają mi skrzydła i nie pozwalają mi iść do przodu. Iść i walczyć o lepsze życie dla mojej kochanej córeczki Lenki. Z całych sił pragnę jej stworzyć szczęśliwy dom, który będzie pełen miłości, ciepła oraz zrozumienia. Chcę Jej zapewnić wszystko to, co najlepsze, ale wyrosłą na wspaniałą, mądrą i empatyczną kobietę.


Moje obecne warunki mieszkaniowe są bardzo ciężkie. Posiadam dużą rodzinę, przez co brakuje przestrzeni dla mojej ukochanej córeczki. Ciężko jest w pełni poświęcić czas dla Lenki, ponieważ w domu jest też nastoletnie rodzeństwo, które rządzi się swoimi prawami.. Mieszkam tutaj, ponieważ nie mam innego wyjścia, innych możliwości, dlatego też zwracam się z prośbą do dobrych ludzi za pośrednictwem tejże właśnie zrzutki.


Zbieram fundusze na kaucję oraz wynajem mieszkania, abym ze spokojem w głowie mogła poukładać swoje potrzeby na równoważni z możliwościami finansowymi. Chcę zacząć od nowa. Zacząć lepsze życie. Spokojne, radosne z uśmiechem na twarzy. Najważniejsza jest dla mnie córka i jej spokój oraz szczęście.


Wszystkim z góry bardzo, bardzo mocno dziękuję za wsparcie i okazanie zrozumienia.

Dobro wraca.lfed47cb1b13d34a.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 26

 
Dane ukryte
ukryta
PK
Paulina
10 zł
AZ
1 zł
EC
Ewe
20 zł
JO
Jolanta "Oliwka 2014"
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
KS
Kasia scotland
100 zł
MA
Marian
ukryta
MA
Malgosia
10 zł
JB
Joanna Borowska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!