id: 82acnv

zostały bez opieki, potrzebowały pomocy

zostały bez opieki, potrzebowały pomocy

Nasi użytkownicy założyli 1 034 718 zrzutek i zebrali 1 101 101 333 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dostajemy telefon: jest potrzeba BARDZO pilnego zabezpieczenia matki z 5 małymi szczeniakami i samca. Zostały bez opieki. Do tego zdjęcie malutkich kurdupelków w dziecięcej piaskownicy czy baseniku.


Maluchy 4-5 tygodniowe. Nie odrobaczone, bez szczepień. Przekazanie do schroniska to dla nich koniec i z dużym prawdopodobieństwem śmierć w męczarniach, bo parwowiroza szaleje. Byli chętni na wsi, żeby pozabierać te maskotki od matki, bo przecież zaczynają same jeść. No to taka średnia forma zabezpieczenia.


Nie daje spokoju. Sumienie nie pozwala ich tak zostawić. A tu jak u wszystkich – miejsca nie ma, pieniędzy nie ma, domów tymczasowych nie ma.


Gorączkowe poszukiwanie rozwiązania. Tylko dzięki Stowarzyszeniu Haszcza Nadzieja znalazło się dla nich miejsce w hoteliku. Hoteliku, w którym nie było parwo, co jest bardzo istotne, bo ostatnio ilość szczeniaków, która z powodu parwo idzie do piachu jest przerażająca. Stowarzyszenie odstąpiło swoje miejsce zarezerwowane dla innych psów oczekujących na ich pomoc.

Dde0q83VCAuepDCU.jpg

y5EUXBzd42Hk0ON2.jpg

Od strony prawnej psy są w czarnej dziurze. Można je tylko zabezpieczyć i zapewnić opiekę. Ale niezależnie od tego, jak bardzo kijowa jest sytuacja formalna, są one. Są psy.


Biorąc na siebie bardzo wiele, chcieliśmy im dać choć minimum. Żeby choć do ukończenia 2 miesięcy maluchy były z matką, żeby dać im szanse na przeżycie i normalny start. Zostały wszystkie zabezpieczone w hoteliku, odrobaczone, dziś maluchy miały drugie szczepienie na choroby wirusowe, a jutro mija miesiąc jak są pod naszą opieką.

lplOeaXtnBNqHhrb.jpg


8SU8igJtpUmG8iP7.jpg

N19PrtNGBdruDnQ6.jpg


W tym, co mogło zależeć od nas, zrobiliśmy co mogliśmy.

Koszty bardzo duże.

Bardzo Was prosimy o pomoc w udźwignięciu tych kosztów. Ten miesiąc ich bezpieczeństwa, te 30 dni, hotelik dla 7 psów, karma, podkłady, odrobaczenie, szczepienia to razem ok. 6.700 zł.

HnPCbpVwrcHujPio.jpg


UoZFUSHddpS8E6YP.jpg


Qp9BGBBlxA3UPV30.jpg

R6eATtm4nJoiESBP.jpg

MDLNEXDJaLR0G7KI.jpg

w06Ehq6tXj7MXU5o.jpg


hotelik za maj

fi71nfFfsqJxyBjr.jpg


leci kolejny koszt hoteliku, bo już połowa czerwca


I co dalej……

Dalej jest wszystko, na co nie mamy wpływu lub co najwyżej niewielki.

Zrzeczenie rozwiązałoby wiele problemów, szczególnie, że maluchy nie powinny tkwić w zawieszeniu. Rosną i za moment przestaną być maluchami. Potrzebują dorastać w swoich domach.

Oby najbliższe dni przyniosły dla nich dobre wieści.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

KP
Katarzyna Poźniak
30 zł
FS
Ania
AG
Agnieszka Joanna
MM
Magda M
50 zł
N.
NNN
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AR
Asia Ronowska
200 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!