id: 82nfsx

Przeszczep komórek macierzystych Zulki-Kulki !

Przeszczep komórek macierzystych Zulki-Kulki !

Nasi użytkownicy założyli 1 177 583 zrzutki i zebrali 1 230 236 846 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie Kochani! Prosimy o wsparcie w zbiórce na pilny przeszczep komórek macierzystych w Bangkoku dla naszej kochanej córki Zulki, która ma mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję i Najpiękniejszy Uśmiech na Świecie. Aby zmienić ŻYCIE naszego dziecka, mamy czas do 31 marca 2018 r. Musimy w bardzo szybkim tempie uzbierać potężną sumę 100000 zł. Błagamy Was o POMOC!

Zulka-Kulka to 8 letnia dziewczynka, która miała mniej szczęścia przy porodzie niż inne dzieci. W wyniku błędu okołoporodowego dziś choruje na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę lekooporną. Błąd lekarski został stwierdzony i potwierdzony wyrokiem Sądu pierwszej instancji. Niestety aktualnie czekamy na apelację, nikt nie wie jak długo to potrwa, a zdrowie Kulki ucieka.

Po trzech latach spokoju z podwójną siłą wróciła padaczka, która bardzo osłabia Zuleczkę hamując jej dalszy rozwój. Dlatego my rodzice podjęliśmy radykalną decyzję o przeszczepie komórek macierzystych za granicami naszego Państwa.

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia „To ma Sens „z Warszawy którego podopieczną jest nasza córka, dostaliśmy zgodę na zbiórkę pieniążków potrzebnych na przeszczep co sygnujemy załączonym dokumentem. Wszelkie zgromadzone środki zostaną przelane na indywidualne subkonto naszej córki Zuzi i wykorzystane na pokrycie kosztów przeszczepu i związanych z nim rehabilitacji.

Dlaczego Bangkok, po prostu szybciej, sprawniej z dodatkową rehabilitacją a porównywalnymi kosztami. Zulka w styczniu tego roku częściowo została zakwalifikowana do przeszczepu. Ostateczna decyzja zostanie podjęta pod koniec marca. Lekarze wstrzymali się z całkowitą kwalifikacją ze względu na niedawną zmianę leków przeciw padaczkowych i ustabilizowanie się napadów.

Jak tylko my Rodzice będziemy pewni, że ataki są w miarę stabilne kontaktujemy się i lecimy do Tajlandii. No właśnie zapomnieliśmy o najważniejszym musimy mieć około 100 tysięcy złotych! Wierzę, że z Państwa pomocą uda się naszej córce i już w miesiącu kwietniu poleci na terapię!!!!! Prosimy Was z całego serca, pomóżcie zmienić ŻYCIE naszej córki. Bardzo dziękujemy za każdą pomoc, wpłaty i zaangażowanie się w akcję.

Serdecznie zapraszam na licytacje wspomagające zbiórkę na leczenie mojej córki!

https://www.facebook.com/events/1592975134154518/?active_tab=discussion

Więcej o naszej dzielnej Księżniczce na blogu oraz na Fb:

http://zulka-kulka.blogspot.com

https://www.facebook.com/agnieszka.lukowska.5

English below:

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1221

preloader

Komentarze 89

 
2500 znaków