Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Film dokumentalny "Lutek. Legenda Bieszczadów" ID: 82vhu5

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Turysta

  Otrzymasz podziękowania od twórców filmu w formie krótkiego filmu przesyłanego na podany adres e-mail.

 • Pasjonat gór

  Otrzymasz nieudostępniane publicznie zdjęcia z planu filmowego z komentarzem od twórców. 

  Pakiet elektroniczny - dostarczany na podany adres e-mail.

  Otrzymujesz również wszystkie nagrody o niższej wartości. 

 • Adept bieszczadzkich wycieczek

  Otrzymasz filmik „zza kulis” zawierający m. in. nieudostępniane publicznie nagrania z planu filmowego wraz z podziękowaniami od twórców. 

  Pakiet elektroniczny - dostarczany na podany adres e-mail. 

  Otrzymujesz również wszystkie nagrody o niższej wartości. 


 • Wielbiciel połonin

  Wyślemy do Ciebie 4 specjalnie wybrane zdjęcia z filmu wydrukowane w najwyższej jakości z dedykacją od twórców filmu, kubek z logiem filmu i Fundacji SOS – na ratunek. 

  Pakiet wysyłany pocztą na wskazany adres. 


  Otrzymujesz również wszystkie nagrody o niższej wartości.

 • Entuzjasta filmów górskich

  Wyślemy do Ciebie płytę DVD z filmem w reżyserii Roberta Żurakowskiego „Jerzy Hajdukiewicz. Człowiek Gór” z imienną dedykacją.

  Twoje imię i nazwisko lub nazwa/logo firmy pojawią się w napisach końcowych.


  Otrzymujesz również wszystkie nagrody o niższej wartości.  • Amator filmów górskich

  Wyślemy do Ciebie płytę DVD z filmem w reżyserii Roberta Żurakowskiego  „Tadeusz Gąsienica Giewont. Bez ale” z imienną dedykacją. 


  Otrzymujesz również wszystkie nagrody o niższej wartości.  • Bieszczadzki wędrownik

  Zorganizujemy dla Ciebie jednodniową wycieczkę z przewodnikiem, szlakiem przez połoniny, urozmaiconą opowieściami o Lutku Pińczuku, historii Chatki Puchatka, GOPR i innymi ciekawostkami z życia w Bieszczadach. 

  Termin wycieczki ustalimy indywidualnie.

  Wyślemy do Ciebie płytę DVD z filmem w reżyserii Roberta Żurakowskiego „Piotr Malinowski. 33 zgłoś się…” z imienną dedykacją. To nagroda wyjątkowa, ponieważ film ten nie jest dostępny w sprzedaży i dystrybucji internetowej.

  Otrzymujesz również wszystkie nagrody o niższej wartości. 


 • Miłośnik legend bieszczadzkich

  Zaprosimy Cię na jeden z pokazów przedpremierowych w czasie którego będziesz mieć możliwość spotkania i porozmawiania ze współtwórcami filmu.


  Termin ustalimy indywidualnie z odpowiednim wyprzedzeniem. 

  Otrzymujesz również wszystkie nagrody o niższej wartości.  • Mecenas sztuki górskiej

  Zaprosimy Cię na kolację z współtwórcami filmu. Twoje imię i nazwisko lub nazwa/logo firmy pojawi się w czołówce filmu. 

  Za Twoje wsparcie podziękujemy Ci również na scenie w trakcie premiery filmu.   Otrzymujesz również wszystkie nagrody o niższej wartości. 


 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij