id: 83f6e4

Pomóż Albertowi pomagać innym chorym na SM

Pomóż Albertowi pomagać innym chorym na SM

Nasi użytkownicy założyli 1 188 904 zrzutki i zebrali 1 252 348 257 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Od około 8 lat cierpię na stwardnienie rozsiane (SM). Jestem też po udarze mózgu.


Moje wieloletnie doświadczenie życia z SM skłoniło mnie do podzielenia się nim na łamach mojej przyszłej książki. Chciałbym skłonić odbiorcę do podróży w głąb siebie, poznania swoich słabości, określenia jakie działania zbliżają nas do założonego celu oraz w konsekwencji wychodzenia ze strefy komfortu.


Zbieram pieniądze na wydanie książki, aby pomóc osobom podobnym do mnie (z podobnymi problemami), do osób mających świadomość, że w ich kręgu bliskich znajduje się taka osoba oraz do osób chcących lepiej poznać rzeczywistość osób z SM. Zdecydowana większość z nas, osób z zaburzeniami równowagi, stwardnieniem rozsianym, porusza się na wózku i jest nieaktywna.


Ja też powinienem się poruszać na wózku i wymagać opieki osób trzecich. Wbrew jednak wszystkiemu prawie normalnie chodzę i jestem aktywny. Niestety słabo biegam, ale to nie jest umiejętność niezbędna w życiu (chyba, że ucieka tramwaj). Jestem przykładem na to że SM nie musi przeszkadzać w normalnym codziennym funkcjonowaniu. Wiem, że odpowiednie podejście może zdziałać cuda. Wiem, bo sam to sprawdziłem na sobie.


Oprócz wydanie książki, w której opowiadam moją historię, chcę prowadzić szkolenia motywacyjne dla osób z podobnymi problemami. W tym celu m.in. skończyłem kurs i dzięki któremu mogę lepiej prowadzić szkolenia.


Pomożesz mi w tym? Zebrane środki są potrzebne na sprzęt komputerowy (laptop, słuchawki itp.), toner, papier do drukarki, pokrycie kosztów dojazdu do osób mających wkład w wydanie książki, współpraca z wydawnictwem, opłacenie kosztów prowadzenia spotkań motywacyjnych (wynajem miejsca, dojazd, wizytówki).

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!