Na ewakuację noworodka z mamą ze Szpitala Bielańskiego do Medicover ID: 83n542

Na ewakuację noworodka z mamą ze Szpitala Bielańskiego do Medicover ID: 83n542

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl

6 551 zł z 5 000 zł

131%

6 551 zł

6 551 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

19.05.2018r

247

247

wspierających
131%

Opis zrzutki

Lekarka ze Szpitala Bielańskiego w Warszawie wezwała wczoraj 18.04.2018 r. policję, która nie pozwoliła opuścić szpitala rodzicom z noworodkiem. Co absurdalne zaprzeczano, że ojciec jest ojcem dziecka, nie chcąc go wpuścić na oddział. Nie chciano mu udzielić informacji gdzie jest matka z dzieckiem tłumacząc, że przebywa w obecności pani aspirant i jest bezpieczna. Ostatecznie łaskawie zgodzono się na obecność w nocy przy rodzinie. Całą noc przy dziecku i rodzicach było dwóch policjantów. Rodzice nie wiedzą na jakiej podstawie prawnej. Noworodkowi zostały podane dwa antybiotyki. Powodem miało być rzekomo wysokie CRP u dziecka, którego to wyniku nie pokazano rodzicom mimo prośby i ich świętego prawa do wglądu w dokumentację medyczną dziecka oraz prawa do informacji. Odmówiono wykonania ponownego badania. Badania pokazano po interwencji przedstawicieli STOP NOP i zagrożeniu obciązenia szpitala kosztami opieki prawnej. Rodzice nie wyrazili zgody na szczepienia noworodka i nie wiedzą z jakiego powodu wykonano badania oraz jaka była diagnoza. Szpital prawdopodobnie powiadomił sąd rodzinny. Rodzice szukają prywatnego szpitala, który szanuje prawo człowieka do świadomej zgody na zabiegi medyczne, gdzie chcieliby przenieść dziecko. Byłam na miejscu razem z Piotr Jawornik i Marta Pamięta, a także przedstawicielem włoskiej organizacji walczącej o prawa pacjenta, który opowie w swoim kraju jak gwałci się prawa rodziny w Polsce. Wstyd!!! Osoby, które chcą pomóc w znalezieniu ludzkiego szpitala proszę o kontakt [email protected] Medicover ma cennik 1000 zł za dzień pobytu. Ponadto zrzutka moze też pomóc pokryć koszty opieki profesjonalnego prawnika.

Wpłacający247

M
Michał
200 zł
PN
Przemyslaw Nowicki
200 zł
PG
Piotr Galarowicz
100 zł
AK
Agata Krasowska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MW
Marek Wesołowski
100 zł
AM
anna melcher
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ML
Marcin Lobodzinski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze31

 
2500 znaków
 • AS
  Anna Stręg

  Przepraszam, że tak niewielka kwota, ale sama jestem w 7 miesiącu ciąży i wydaję fortunę na alternatywne leczenie, żeby nie iść do szpitala, do którego usilnie wysyła mnie lekarz.

 • IJ
  Iwona Jadwiga Chlebowska

  Jestem lekarzem i nie mogę znieść hańbiącego zachowania moich kolegów, którzy sprzedali się przemysłowi farmaceutycznemu i systemowi medycznemu

 • Jagna Jagna

  Trollu "cccc sss", to proszę udać się do wskazanego szpitala i zapytać o "opinię lekarzy" :-) I przy okazji proszę pozdrowić patrol policji warujący nad matką i dzieckiem, dyrektora szpitala i lekarkę bandytkę - wszyscy wkrótce spotkają się jako oskarżeni w sprawie. Jest nad tym kontrola nie tylko organizacji, ale również poselska :-)
  Proszę sobie tu poczytać - poseł na sejm RP obiecuje że bandziorom z bielańskiego nie odpuści aż odpowiedzą za wszystko przed sądem ;-)
  m.facebook.com/story.php?story_fbid=894776757368393&id=487884664724273

 • cccc sss

  a może warto poznać opinię lekarzy za nim zacznie się pisać bzdury i wpłacać kasę na coś co może w ogóle nie jest potrzebne!!!

  • Jagna Jagna

   To proszę pana/panią troll udać się do wskazanego szpitala i zapytać o "opinię lekarzy" :-) I przy okazji proszę pozdrowić patrol policji warujący nad matką i dzieckiem, dyrektora szpitala i lekarkę bandytkę - wszyscy wkrótce spotkają się jako oskarżeni w sprawie. Jest nad tym kontrola nie tylko organizacji, ale również poselska :-)

  • Jagna Jagna

   Proszę sobie poczytać - tu poseł na sejm RP obiecuje że bsndziorom z bielańskiego nie odpuści aż odpowiedzą za wszystko przed sądem ;-)

  • Jagna Jagna

   m.facebook.com/story.php?story_fbid=894776757368393&id=487884664724273

 • MW
  Marek Wesołowski

  Życzę zdrowia i wytrwałości w walce z opresantami

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

538 218 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?