id: 83nuej

Dom dziecka pod Charkowem.

Dom dziecka pod Charkowem.

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 233 158 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności7

 • Szukam ochotników do pomocy w ewentualnej ewakuacji osób z regionu Charkowskiego. Będą potrzebni kierowcy z samochodami, busami, autokarami. Terror miasta trwa. Dziś rano było 10 uderzeń w infrastrukturę krytyczną. Znów nie ma prądu. Jeśli front zbliży się o 10 km do miasta to zaczniemy ewakuację. Na razie nasz odcinek frontu spokojny... ale mieszkańcy Charkowa czują zagrożenie.

  1Komentarz
   
  2500 znaków
   

  Sylwia smoczyńska • 13.04.2024 21:03

  W Fastowie jest Miszka Romanow i Marzenka z Freta Charytatywni, może warto się z nimi skontaktować i może i oni pomogą. Napewno mają busa i ekipę wolontariuszy sprawdzonych. Jak coś to służę pomocą w namierzeniu ich bezpośrednio.

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dzień dobry, pod Charkowem na Ukrainie jest dom dziecka , w którym mieszka 176 dzieci.

Mam nadzieję, że w trakcie ofensywy Rosyjskiej nic im się nie stanie. W razie nagłej konieczności chcę mieć fundusze na szybką ewakuację tych dzieci. Jeśli front nie przesunie się w tym kierunku... to te środki przeznaczymy na prezenty dla dzieci.

Pomóżcie mi dać im trochę radości i miłości. Chciałbym, żeby poczuły, że nie są same. Chciałbym, żeby poczuły dobro ludzkie.

Plan minimum to zabrać je do zoo w Charkowie. Może uda się pojechać w jakieś spokojniejsze miejsce. Może kupimy wymarzony prezent dla każdego dziecka. Wszystkie dzieci są dobre. Może będziesz chciał przyjechać i spędzić ten czas razem z nimi?

Jeśli chcesz mi pomóc w organizacji tego projektu napisz w komentarzu.


Jeśli ktoś chciałby pomóc żołnierzowi w rehabilitacji nogi i zakupie biletu powrotnej do domu to proszę wpisać w komentarzu kwotę i dopisać dla Indiany. Szczegóły w aktualizacji .

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 504

preloader

Komentarze 19

 
2500 znaków