id: 84h2hs

Ubierzmy szpital w zieleń

Ubierzmy szpital w zieleń

Nasi użytkownicy założyli 915 535 zrzutek i zebrali 881 074 390 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

I Ty możesz nam pomóc ubrać szpital w zieleń!


Psychiatria jest taką gałęzią medycyny, która nie potrzebuje bardzo drogich sprzętów. Jednymi z ważniejszych lekarstw są: atmosfera i otoczenie.


Chcemy dać naszym małym pacjentom Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dziecięcej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, możliwość spędzania czasu wśród natury i zieleni. Będzie to bezcenne w ich terapii i powrocie do zdrowia.


Wspólnie możemy przyczynić się do powstania zielonego obszaru wokół istniejącego już placu zabaw. Jest to jedyne miejsce na świeżym powietrzu, z którego mogą korzystać nasze dzieci, dlatego chcemy zamienić je w przestrzeń, gdzie będą mogły odpoczywać, relaksować się i bezpiecznie bawić.


Mamy nadzieję, że dzięki zebranym funduszom, zamienimy obecny mało przyjazny teren w zielony i piękny zakątek.


Nagrodzimy najhojniejszych darczyńców pamiątkowymi cegiełkami, a tych którzy ofiarują 3 najwyższe kwoty, umieścimy w mediach społecznościowych oraz na oficjalnej stronie Szpitala.

Pamiątkowe cegiełki udekorują powierzchnię szarego muru widocznego na zdjęciu.


Wychowawcy ZSS nr 2 w Krakowie

Lokalizacja

Kraków, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3057

preloader

Komentarze 237

 
2500 znaków
 • JL
  Janusz Lemiesz

  MLH

  50 zł
 • Monika Łubkowska

  Makelifeharder zapraszam do akcji udostępnij udostępniając również pomagacie dziękuję link zbiórki wystarczy wpisać w wyszukiwarkę zrzutki z/makelifeharder liczy się czas tysiące udostępnień mogą pomóc działamy pozdrawiam potrzeba wsparcia grupy w tej akcji proszę o interwencję tysiące osób które mogą pomóc udostępniając , całą Polska grupa wspaniałych ludzi którzy mogą pomóc w prosty sposób brakuje siły w walce nikt nie chce pomóc choroba wyniszcza mój organizm uszkodziła kilka ważnych narządów wewnętrznych ,, zostało 30 dni aby uzbierać środki na leczenie rehabilitację ,mam trójkę dzieci najmłodszy ma 5 miesięcy nie chce ich zostawić chce żyć i dalej pracować robić to co kocham pszczelarstwo , opieka nad moim zwierzyńcem pomożecie ❤️❤️❤️⬇️🆙🆙

 •  
  Użytkownik anonimowy

  #MLH
  ***** ***

  100 zł
 • Kamila

  Niech się zazieleni!

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  MLH robi robotę 🤗

  20 zł