id: 86zd9k

GEOpraktyki: edycja III - w sercu Eurazji

GEOpraktyki: edycja III - w sercu Eurazji

2 260 zł
z 2 500
90%
zakończona
31.07.2017r
22
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 981 686 zrzutek i zebrali 1 003 892 590 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Każda złotówka jest dla Nas na wagę złota, więc będziemy wdzięczni za nawet najbardziej symboliczne wpłaty :)

Natomiast jeśli chciałbyś otrzymać pocztówkę prosto z Kazachstanu to możemy się umówić, że za każdą wpłatę powyżej 40 złotych obdarujemy Cię taką osobistą pamiątką :D

Nie zapomnijcie odezwać się do organizatora ze swoim adresem! Nie otrzymujemy Waszych danych razem z wpłatą, więc bez pomocy nie będziemy w stanie obdarować Was piękną pocztówką :)

Mountain View

Nie daj się prosić, Panie na kazachskiej poczcie już czekają, aby podbić stempel prosto do Polski!

Mountain View

Dzień dobry, cześć i czołem!

Jesteśmy grupą studentów i doktorantów z Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, których połączyła wiecznie odczuwana potrzeba poszerzania wiedzy i zdolności, szczególnie z zakresu nauk geograficznych i chęć konfrontowania jej z rzeczywistością. Przez ten niepohamowany i drzemiący w nas głód postanowiliśmy stworzyć projekt GEOpraktyki, którego głównym celem jest organizowanie wypraw do odległych krajów, gdzie aktywnie działający studenci wreszcie mogą zweryfikować swoją "książkową wiedzę" z tym co obiektywnie istnieje, a także mają możliwość przeprowadzania badań naukowych poszerzających ich umiejętności z zakresu działań praktycznych.

Mountain View

Jednym z założeń GEOpraktyk jest by z roku na rok coraz większa liczba aktywnych studentów mogła brać udział w projekcie.

Niestety, wiąże się to z rosnącymi problemami, jak chociażby organizacja transportu dla tak licznej grupy. Praktycznie niemożliwe staje się znalezienie noclegów za pomocą portalu couchsurfing.com, z którego korzystaliśmy podczas pierwszej wyprawy, więc drastycznie wzrastają wydatki na schroniska młodzieżowe i hostele. Ponadto w tym roku również będziemy prowadzić badania naukowe na LODOWCU, więc niezbędne nam jest odpowiednie wyposażenie, wyposażenie i… jeszcze raz wyposażenie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

EW
Ewa Wolanin
400 zł
 
Beata Latos
300 zł
WE
Wojciech Ewertowski
300 zł
SM
Szymon Marciniak
256 zł
LG
Lucas Gorski
150 zł
AS
Agata Staszak-Piekarska
100 zł
SO
Sowa
100 zł
MN
Marek Nosek
77 zł
MS
Marysia Sieciechowicz
50 zł
PN
PN Nos
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków