id: 86zd9k

GEOpraktyki: edycja III - w sercu Eurazji

GEOpraktyki: edycja III - w sercu Eurazji

Opis zrzutki

Każda złotówka jest dla Nas na wagę złota, więc będziemy wdzięczni za nawet najbardziej symboliczne wpłaty :)

Natomiast jeśli chciałbyś otrzymać pocztówkę prosto z Kazachstanu to możemy się umówić, że za każdą wpłatę powyżej 40 złotych obdarujemy Cię taką osobistą pamiątką :D

Nie zapomnijcie odezwać się do organizatora ze swoim adresem! Nie otrzymujemy Waszych danych razem z wpłatą, więc bez pomocy nie będziemy w stanie obdarować Was piękną pocztówką :)

Mountain View

Nie daj się prosić, Panie na kazachskiej poczcie już czekają, aby podbić stempel prosto do Polski!

Mountain View

Dzień dobry, cześć i czołem!

Jesteśmy grupą studentów i doktorantów z Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, których połączyła wiecznie odczuwana potrzeba poszerzania wiedzy i zdolności, szczególnie z zakresu nauk geograficznych i chęć konfrontowania jej z rzeczywistością. Przez ten niepohamowany i drzemiący w nas głód postanowiliśmy stworzyć projekt GEOpraktyki, którego głównym celem jest organizowanie wypraw do odległych krajów, gdzie aktywnie działający studenci wreszcie mogą zweryfikować swoją "książkową wiedzę" z tym co obiektywnie istnieje, a także mają możliwość przeprowadzania badań naukowych poszerzających ich umiejętności z zakresu działań praktycznych.

Mountain View

Jednym z założeń GEOpraktyk jest by z roku na rok coraz większa liczba aktywnych studentów mogła brać udział w projekcie.

Niestety, wiąże się to z rosnącymi problemami, jak chociażby organizacja transportu dla tak licznej grupy. Praktycznie niemożliwe staje się znalezienie noclegów za pomocą portalu couchsurfing.com, z którego korzystaliśmy podczas pierwszej wyprawy, więc drastycznie wzrastają wydatki na schroniska młodzieżowe i hostele. Ponadto w tym roku również będziemy prowadzić badania naukowe na LODOWCU, więc niezbędne nam jest odpowiednie wyposażenie, wyposażenie i… jeszcze raz wyposażenie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 22

EW
Ewa Wolanin
400 zł
BL
Beata Latos
300 zł
WE
Wojciech Ewertowski
300 zł
SM
Szymon Marciniak
256 zł
LG
Lucas Gorski
150 zł
AS
Agata Staszak-Piekarska
100 zł
S
Sowa
100 zł
MN
Marek Nosek
77 zł
SR
Sławomir Raflik
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

677 213 zrzutek

i zebrali

437 867 775 zł

A ty na co dziś zbierasz?