id: 87bnmh

Na odbudowanie życia po pożarze.

Na odbudowanie życia po pożarze.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 770 zrzutek i zebrali 1 199 786 237 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

- Myślałam, że w życiu już nic złego mnie nie spotka - napisała na Facebooku zrozpaczona Basia Bejsi Bal, nowosolanka, która od kilku lat mieszka we Francji.


W piątek 12 stycznia 2024 Basia, Florian i mała Matylda stracili dach nad głową. Wystarczyła jedna iskra, od której zapalił się dach. Basia z córeczką uciekły z zajętego ogniem domu. Widziały, jak ich wymarzony dom płonie, a strażacy mimo usilnych prób niewiele mogą zrobić.


- Jesteśmy cali, wszystko jest doszczętnie spalone, nie mam nic… - napisała po kilku godzinach do swoich znajomych.


Basia jest jeszcze w szoku, ale wiele osób martwi się o nią i jej bliskich. Pytają, jak pomóc, bo przez wiele lat to Basia pomagała innym. Bejsi to wokalistka, która występowała na koncertach charytatywnych, fotografka, która współpracowała z lokalnymi organizacjami oraz twórczyni rękodzieła, którym wpierała różne akcje.


Bejsi w pożarze straciła nie tylko dom, ale także sprzęt - aparat, komputer, na którym pracowała. To dla niej ogromny cios. Jej marzenia i wszystko, na co pracowała zmieniło się w popiół.


Drodzy Przyjaciele! Pomóżmy Bejsi i jej rodzinie zobaczyć tęcze, która pojawia się po każdej burzy. Nie zapomnimy o nich dziś, gdy potrzebują naszej pomocy. Dobro powraca!


Basiu nie jesteś sama!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 581

preloader

Komentarze 16

 
2500 znaków