id: 883478

Spłata zadłużenia mieszkania

Spłata zadłużenia mieszkania

Nasi użytkownicy założyli 978 866 zrzutek i zebrali 998 907 627 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich. Mam na imię Przemyslaw, mam 38 lat. Jestem ojcem, samotnie wychowującym 11 letniego synka. Po urodzeniu, matka porzuciła syna i od tego czasu wychowuje go sam. Po 10 latach pracy w jednym zakładzie, straciłem pracę ze względu na ciężkie czasy, jakich doczekaliśmy. 
Na chwilę obecną sprawy mają się tak, że ze względu na sprawy rodzinne oraz problemy finansowe, popadłem w zadłużenie mieszkania. Nie jest to spowodowane moim niedbalstwem, ale tym, że mam niepełnosprawnego synka z orzeczeniem niepełnosprawności, którego leczenie jest kosztowne. Syn leczy się w centrum medycznym terapii psychologicno-psychiatrycznej, gdzie niestety nie zakwalifikowano go jako z dziecka z orzeczeniem niepełnosprawności, bo orzecznictwo nie zakwalifikowało mu 1ptk 7go żeby mu umożliwić terapię sensoryczne i psychologiczne w ośrodku. 
Syn ma zaburzenia psycho-ruchowe i lękowe. Terapie są kosztowne. Wymagane są diagnostyki sensoryczne wraz z terapiami u psychologa. Koszt takich trzech 50 minutowych terapii to 440 złotych. Do tego dochodzą terapie sensoryczne, gdzie koszt jednej to 100 złotych. 
Prowadzone są sprawy sądowe o alimenty od ponad 7 lat, lecz jest to walka z wiatrakami, ponieważ matka dziecka jest nie wypłacalna I jeszcze obniżono mi alimenty do 350 złotych. Postanowiłem wziąć adwokata prywatnie, który poprowadziłby moje sprawy o alimenty. Niestety nie mogę skorzystać z FAL-u, ponieważ przekraczam próg dochodowy. Po zmianie pracy zarabiam miesięcznie 2 500 złotych i utrzymuje się wraz z synkiem wynajmując mieszkanie.
Sprawy sądowe z prywatnie opłacanym adwokatem mocno obciążają moje wydatki. Jeśli znaleźliby się dobrze ludzie o wspaniałym serduszku, mogący pomóc mi w spłacie zadłużonego mieszkania - będę wdzięczny. Niestety na chwilę obecną mam nóż na gardle. Dostaliśmy wraz z synkiem pismo wypowiedzenia najmu do 30go listopada, zgodnie z którym mamy się wyprowadzić i zabrać swoje rzeczy z mieszkania.
W załącznikach prezentuje dokumenty potwierdzające moją historię.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 230

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
RT
Tytyty
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
SG
Stefan
10 zł
RM
Rafał Makać
20 zł
GB
Grzegorz
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków