id: 887vh6

DRUGI 4x4 dla żołnierzy na Ukrainie

DRUGI 4x4 dla żołnierzy na Ukrainie

11 550 zł 
z 15 000
77%
61 dni do końca
59 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Drodzy przyjaciele, dzięki Waszemu wsparciu udało się na początku września kupić i podarować widocznego na zdjęciach Opla Fronterę dla konkretnego oddziału walczącego obecnie na południowym froncie w okolicach Chersonia. Dzięki przekazanym przy poprzedniej zbiórce środkom (ponad 11 tys pln) żołnierze broniący wolnej Ukrainy otrzymali bardzo wymierną i potrzebną pomoc.


Myślę, że nie wypada przestawać, skoro tak dobre idzie i należy kupić kolejne auto, bo potrzeby wcale nie maleją. Podobnie jak poprzednio zbieramy na sprawnego diesela razem z kołami zapasowymi, farbę do pomalowania maskowania już na Ukrainie i ewentualnie narzędzia, których tam bardzo brakuje. Auta spełniające wymagania są do kupienia za 10 - 15 tysięcy złotych - mam już kilka na oku :)


Sprzęt po sprawdzeniu stanu technicznego trafi do oddziału walczącego wcześniej w rejonie Lysyczanska, a teraz w pobliżu Chersonia. Mam bezpośredni kontakt do żołnierzy, dzięki czemu podobnie jak poprzednio możecie się nie obawiać o to czy darowizna trafi tam, gdzie trzeba. Ten kanał był już kilka razy wykorzystywany i obiecuję przesłać zdjęcia jak już auto trafi na front i przyda się żołnierzom broniącym swojego domu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 59

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 292 zrzutki

i zebrali

840 333 942 zł

A ty na co dziś zbierasz?