id: 8893fg

Realizacja festiwalu Homo s̷a̷p̷i̷e̷n̷s̷ conscious: Stacja Ziemia

Realizacja festiwalu Homo s̷a̷p̷i̷e̷n̷s̷ conscious: Stacja Ziemia

Nasi użytkownicy założyli 1 167 268 zrzutek i zebrali 1 214 594 940 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Festiwal Homo s̷a̷p̷i̷e̷n̷s̷ conscious: Stacja Ziemia to trzy dni, które dzięki wolontariackiej pracy cudownych osób staną się przestrzenią połączenia nauki, tańca, sztuki i rozmowy. Tworzymy środowisko, w którym różniące się od siebie światy mają okazję do integracji i wzajemnej nauki. Inicjatywę realizujemy dzięki wsparciu Stacji Praga, oddolnego domu kultury zlokalizowanemu na warszawskiej Pradze. Festiwal jest niebiletowany.


► strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/320244450664982

► Punkt Informacji Klimatycznej “Wodniczka”: https://www.facebook.com/pik.wodniczka


Kwestia zmian klimatycznych, utraty bioróżnorodności oraz osamotnienia jednostek w społeczeństwie jest dla nas bardzo istotny. Uważamy, że potrzebujemy rzetelnej edukacji środowiskowej, połączonej z nabywaniem umiejętności współpracy, swobodnej ekspresji oraz kontaktu z własnym ciałem i umysłem, a także z drugim człowiekiem. Pragniemy zachęcić do wyjścia poza antropocentryczną perspektywę, by z powrotem ujrzeć ludzi jako integralną i kruchą część niezwykłego świata natury. Z tego powodu wstęp na festiwal jest wolny, by żadne przeszkody finansowe nie stały na drodze do spotkań oraz wymiany wiedzy i umiejętności.


To już czwarta edycja naszego festiwalu. Projekt realizujemy dzięki godzinom wytężonej pracy, a niezbędne koszta (wyżywienie współtworców, materiały potrzebne do stworzenia wystawy, zaplecze sanitarne, dojazdy i transporty sprzętu) pokrywamy z własnych kieszeni. Twoje wsparcie finansowe pozwoli nam odciążyć nasze wydatki i zebrać energię do kontynuowania tego typu inicjatyw.


☼ Dla każdej osoby, która wpłaci min. 10zł na naszą zrzutkę Święty Las przygotował upominek w postaci wyjątkowej, kamiennej runy, do odebrania podczas festiwalu ☼


Zapraszamy na wspólną zabawę 27-29 października w warszawskiej Stacji Praga. Nie może Cię tam zabraknąć!

Punkt Informacji Klimatycznej “Wodniczka” tworzymy w trójkę zapaleńców - Paweł Jaszczuk, Zuzanna Las, Rada Gosia. Zależy nam na tym, by relacja ludzi z naturą, a także ludzi ze sobą nawzajem nabrała charakteru uważnej symbiozy zamiast bezmyślnego wyzysku.


► Zdjęcia pochodzą z poprzedniej edycji wydarzenia: Człowiek w DOMIE: Prze-Wodniczka Poznań.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

MM
Muzyczny Mati
20 zł
ŁF
Łukasz F.
20 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AK
Ola Kowalczyk
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
111 zł
ML
Marins
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków