id: 889n9z

Z miłości do zwierzaków - walentynkowa zrzutka Animaniaków

Z miłości do zwierzaków - walentynkowa zrzutka Animaniaków

4 200 zł 
z 3 000
140%
zakończona 16.02.2021r
56 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Miłość do zwierząt, to nie tylko ratowanie i ochrona przed cierpieniem, ale przede wszystkim edukacja dzieci i dorosłych w zakresie tego, co dla zwierzaka jest najlepsze.

Nasza Fundacja oprócz wspierania adopcji bezdomnych zwierzaków, ratowania ich i leczenia pragnie edukować i przygotowywać właścicieli do odpowiedzialnej opieki nad zwierzęciem.

Pieniądze, zebrane w czasie koncertu karnawałowego, zostaną przeznaczone na leczenie zwierząt, które znajdują się pod opieką naszej Fundacji, na specjalistyczną karmę oraz umożliwią przeprowadzanie bezpłatnych zajęć edukacyjnych dla dzieci i dorosłych. 

Pomóżcie nam nie tylko ratować zwierzęta, ale zmieniać rzeczywistość i mentalność ludzi - właścicieli zwierząt.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 56

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Jarosław Kłosowski

    My już nie wiemy gdzie i jak błagać wszystkich o jakąkolwiek pomoc w leczeniu oczek naszego synka😥 Dlatego zwracamy się do Was ludzi o dobrych sercach ♥️pomóżcie nam dopóki jeszcze jest szansa aby nasz synek nie spracił wzroku na zawsze 😥 Pamiętajcie Dobro zawsze wraca zrzutka.pl natxz9

Nasi użytkownicy założyli

893 025 zrzutek

i zebrali

835 309 826 zł

A ty na co dziś zbierasz?