id: 88a7nm

#obiaddlaSeniora 60+

#obiaddlaSeniora 60+

Nasi użytkownicy założyli 1 168 190 zrzutek i zebrali 1 216 333 728 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Na obiady dla Seniorów 60+ na Pradze Południe w Warszawie


O NAS:

Od 1998 roku gotujemy dla warszawiaków! Nasza firma, jak i inne z branży gastronomicznej, została zamknięta dla Gości, ale możemy świadczyć usługi na wynos i z dowozem. Niestety dotychczasowy dowóz jedzenia to tylko nikła część naszej wydajności produkcyjnej.


CEL ZBIÓRKI:

Obecnie każda z grup społecznych cierpi z powodu koronawirusa. Seniorom musi być najcężej, bo i sił brakuje i z pewnością środków na godziwe życie. Postanowiliśmy, że codziennie będziemy oferować Seniorom miskę pożywnej i gorącej zupy za przysłowiową złotówkę. Możemy i chcemy gotować bardziej rozbudowane posiłki, ale niestety musimy dokonać zakupu towarów i opłacić koszt transportu. Za zebrane pieniądze jesteśmy przygotowani, aby gotować pełnowartościowe, choć lekkostrawne zupy, ale chcielibyśmy też dostarczać pełne obiady, tj. zupy i drugie dania.


JAK BĘDZIEMY SIĘ ROZLICZAĆ:

Na naszym Facebooku będziemy prowadzić codzienną relację z wydawanych posiłków oraz prezentować przygotowane menu. Chcemy też oficjalnie publikować listę darczyńców, ale do tego musimy mieć Waszą zgodę.


NAGRODY:

Ufundowaliśmy nagrody dla najbardziej hojnych osób w postaci weekendu w Warszawie (dwa noclegi ze śniadaniem i parkingiem w cenie). Nagroda jest w formie voucheru na okaziciela, więc Darczyńca nie musi jej wykorzystywać. Może ją przekazać w formie upominku innej osobie. Pandemia kiedyś się skończy, dobry czas powróci i napewno wiele osób chętnie skorzysta z tej możliwości. Prosimy o kontakt z nami telefonicznie bądź mailowo, choć sami też będziemy się kontaktować.


Pomóżmy sobie razem! Dajmy pracę naszym członkom zespołu, aby uniknąć dalszych zwolnień (zostało nas tylko czworo), a Seniorom choć jedno dziennie ciepłe i smaczne danie.


POGOTOWIE MIESZKANIOWO-OBIADOWE to społeczna inicjatywa pracowników restauracji FOLWARK WARSZAWA Al. Zieleniecka 6/8, 03-727 Warszawa prowadzonej jest przez spółkę DEDEK MONTEMARCO Sp. z o.o. ul. Żegańska 21/23, 04-713 Warszawa wpisaną do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy KRS 0000029779

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Weekendowy pobyt w Hotelu Dedek Park
Ufundowaliśmy nagrody dla najbardziej hojnych osób w postaci weekendu w Warszawie (dwa noclegi ze śniadaniem i parkingiem w cenie) w samym Parku Skary...
1000 zł
Zakończona

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!