Paulina i Bartek Gruszeccy - Nagranie debiutanckiej płyty ID: 88cn6p

Paulina i Bartek Gruszeccy - Nagranie debiutanckiej płyty ID: 88cn6p

20 150 zł z 45 000 zł

44%

20 150 zł

20 150 zł

z 45 000 zł

zakończona

zakończona

31.03.2019r

91

91

wspierających
44%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witajcie! Nazywamy się Paulina i Bartek Gruszeccy. Jesteśmy finalistami pierwszej edycji programu Śpiewajmy Razem All Together Now, emitowanego w Polsacie. Obecnie kończymy tworzyć materiał na naszą pierwszą autorską płytę, lecz aby ją nagrać potrzebujemy Waszego wsparcia.

Na samym początku chcielibyśmy podzielić się z Wami utworem "Mam Wszystko", który nagraliśmy w tym roku. Chcemy by również znalazł się na płycie, lecz w nieco zmienionej aranżacji. Jednak póki co przeczytajcie jak to się wszystko zaczęło..

Połączyła nas muzyka

Poznaliśmy się 14 lat temu na warsztatach bluesowych Blues nad Bobrem w Bolesławcu. Pomimo, że mieszkaliśmy w dwóch krańcach Polski straciliśmy dla siebie głowę i dość szybko staliśmy się nierozłączni. Dzieliło nas wiele, ale łączyła ogromna miłość do muzyki.

Przez lata muzyka była nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Nie tylko wspólnie śpiewaliśmy, ale również zaczęliśmy komponować własne utwory, zamykając w nich najważniejsze dla nas emocje.

Nieustająco rozwijamy się muzycznie

Mieliśmy zaszczyt występować z orkiestrą Adama Sztaby, Łukasza Sztaby, Zbigniewa Górnego oraz Marka Czekały. Na scenie śpiewaliśmy również w towarzystwie Ani Karwan, Sławka Uniatowskiego, Kasi Klich, Kasi Wilk, Kuby Badacha, Adama Krylika i wielu innych wybitnych artystów.

Jesteśmy finalistami I edycji programu Śpiewajmy Razem All Together Now emitowanego w Polsacie

Udział w programie był dla nas niesamowitą przygodą i bezcennym doświadczeniem. Zmotywował nas również do intensywnej pracy nad autorskim materiałem, dzięki czemu napisaliśmy wiele pięknych utworów.

Od Festiwalu Zaczarowanej Piosenki do Opola

W 2017 roku Paulina wzięła udział w Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w Krakowie, organizowanym przez Fundację Anny Dymnej Mimo Wszystko. Uczestnictwo w Festiwalu wiązało się również z warsztatami wokalnymi prowadzonymi przez najlepszych pedagogów i nauczycieli śpiewu. Poziom był niezwykle wysoki co jeszcze bardziej spotęgowało radość - Paulina wygrała w kategorii dorosłych, śpiewając między innymi w duecie z Anią Karwan. Były to niesamowite emocje i ogromna satysfakcja, tym bardziej, że jedną z nagród był występ na Festiwalu w Opolu. Rok później Paulina wzięła udział w Opolskim koncercie piosenek literackich i kabaretowych, występując pośród wielu cenionych wokalistów i śpiewających aktorów.

Producentem naszej płyty został Rafał Stępień

Rafał Stępień jest pianistą, kompozytorem, producentem i aranżerem. W ostatnim czasie był odpowiedzialny za produkcję płyty Zbigniewa Wodeckiego "Dobrze, że jesteś" a także płyty Sławka Uniatowskiego "Metamorphosis". Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat wielu festiwali i konkursów w kraju i za granicą: Jazz nad Odrą 2006b (Grand Prix), KFPS w Krakowie 2006 (nagroda dla najlepszego instrumentalisty), Fama 2004 (nagroda dla najlepszego instrumentalisty), Gdynia Summer Jazz Days 2002 (I miejsce), Jazz Juniors 2002 (II miejsce). Współpracował m.in. z: Lorą Szafran, Carmen Moreno, Anną Serafińska, Ewą Urygą, Agą Zaryan, a także: Marylą Rodowicz , Zbigniewem Wodeckim, Ryszardem Rynkowskim, Mieczysławem Szcześniakiem, Jorgosem Skoliasem. Kierownik muzyczny oraz aranżer spektaklu Śpiewając Jazz z Carmen Moreno, Anną Serafińską i Maciejem Zakościelnym. W 2012 roku rozpoczął współpracę ze światowej sławy producentami z Kanady m.in. Marc Lafrance, Bob Rock, Randy Staub.

Jaka będzie nasza płyta?

Od dłuższego czasu pracujemy nad autorskim materiałem, który stał się swego rodzaju pamiętnikiem naszych muzycznych i osobistych doświadczeń. W naszych utworach znajdziecie zetknięcie dwóch muzycznych osobowości a także silną wrażliwość, wyczuwalną zarówno w tekstach jak i w muzyce.

Wpłacający91

C
Cameleon.pl
100 zł
MM
Małgorzata Michalik
70 zł
JS
Justyna Skórka-Jacob
150 zł
MK
Marta Kłos
50 zł
LS
Ludwik Sikorski
150 zł
IJ
Ilona Jastrzębska
20 zł
MZ
Marcin Zydek
20 zł
MD
Małgorzata Dąbrowska
50 zł
MK
Maciej Kusterski
200 zł
MP
Marlena Piotrowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze13

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej

Indywidualne podziękowanie mailowe od nas


wybrano 6 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Płyta z autografem oraz indywidualne podziękowanie

Po nagraniu płyty będziesz jedną z pierwszych osób, które ją otrzymają :)

wybrano 40 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Płyta z autografem, podziękowanie i Twoje zdjęcie w książeczce dołączonej do płyty

Twoje zdjęcie znajdzie się w książeczce dołączonej do płyty. Książeczka będzie miała formę kolażu, w którym umieszczone zostaną zdjęcia wszystkich wspierających.

Niezbędne będzie przesłanie swojego zdjęcia w formacie kwadratowym, w możliwie jak najlepszej jakości. Może być to zdjęcie Twoje, kogoś bliskiego, Twojego zwierzaka itp.

wybrano 18 razy (pozostało 54 z 72)

Wybieram

Wpłać 150 zł i więcej

Płyta z autografem, podziękowanie video i Twoje zdjęcie w książeczce dołączonej do płyty

Twoje zdjęcie znajdzie się w książeczce dołączonej do płyty. Książeczka będzie miała formę kolażu, w którym umieszczone zostaną zdjęcia wszystkich wspierających.

Niezbędne będzie przesłanie swojego zdjęcia w formacie kwadratowym, w możliwie jak najlepszej jakości. Może być to zdjęcie Twoje, kogoś bliskiego, Twojego zwierzaka itp.

Otrzymasz od nas również płytę z autografem oraz podziękowanie video przesłane na adres mailowy :)

wybrano 3 razy (pozostało 69 z 72)

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

2 płyty z autografem i słodki upominek od Jazzowe Smaki

W podziękowaniu otrzymasz od nas 2 płyty z autografem oraz słodki upominek z bloga www.jazzowesmaki.com :)

wybrano 5 razy

Wybieram

Wpłać 250 zł i więcej

2 płyty z autografem i wejściówka na koncert promujący płytę

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz 2 płyty z autografem oraz wejściówkę na koncert promujący płytę :) Szczegóły dotyczące koncertów będą dostępne w dziale Aktualności.

Wybieram

Wpłać 300 zł i więcej

2 płyty z autografem i 2 wejściówki na koncert promujący płytę

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz 2 płyty z autografem oraz 2 wejściówki na koncert promujący płytę :) Szczegóły dotyczące koncertów będą dostępne w dziale Aktualności.

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 400 zł i więcej

Nagranie video z życzeniami urodzinowymi dla Ciebie lub wybranej osoby

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz od nas nagranie video z życzeniami urodzinowymi dla Ciebie lub wybranej osoby :)

Wybieram

Wpłać 600 zł i więcej

Wspólny obiad w naszym domu

Z wielką przyjemnością ugościmy Cię w naszym domu i nakarmimy pysznym jedzeniem :)

p.s. dojazd i nocleg na koszt wspierającego

(pozostało 15 z 15)

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Udział w teledysku promującym płytę, płyta z autografem i 2 wejściówki na koncert

W ramach podziękowania za Twoje wsparcie proponujemy Ci udział w teledysku promującym płytę, płytę z autografem i 2 wejściówki na koncert :)

Ale to będą emocje! Nie możemy się doczekać :)

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Wybieram

Wpłać 2000 zł i więcej

Logo Twojej firmy na okładce płyty + płyta z autografem

W ramach podziękowania za Twoje wsparcie możesz umieścić logo swojej firmy na okładce płyty. Otrzymasz również płytę z autografem :)

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Wybieram

Wpłać 3000 zł i więcej

Akustyczny koncert + płyta z autografem

W ramach podziękowania za Twoje wsparcie zagramy dla Ciebie akustyczny koncert, w dowolnym miejscu w Polsce. Otrzymasz również płytę z autografem.

p.s. Miejsce koncertu zapewnia wspierający

wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

Wybieram

Wpłać 5000 zł i więcej

Prywatny koncert w pełnym składzie zespołu

W ramach podziękowania za Twoje wsparcie zagramy dla Ciebie prywatny koncert w pełnym składzie zespołu. Przed wybraniem tej opcji prosimy o kontakt mailowy w celu potwierdzenia terminów.

Miejsce koncertu zapewnia wspierający

(pozostało 4 z 4)

Wybieram

Wpłać 10000 zł i więcej

Baner i logo mecenasa na płycie oraz koncertach

W podziękowaniu za Twoje wsparcie baner Twojej firmy pojawi się na koncertach promujących płytę, zaś logo na okładce.

Zarówno baner jak i logo zapewnia Mecenas.

(pozostało 4 z 4)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

519 817 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?