Wpłacasz na

Wybierz nagrodę
krok 1/4

Indywidualne podziękowanie mailowe od nas

20 zł i więcej


wybrano 6 razy

Płyta z autografem oraz indywidualne podziękowanie

50 zł i więcej

Po nagraniu płyty będziesz jedną z pierwszych osób, które ją otrzymają :)

wybrano 40 razy

Płyta z autografem, podziękowanie i Twoje zdjęcie w książeczce dołączonej do płyty

100 zł i więcej

Twoje zdjęcie znajdzie się w książeczce dołączonej do płyty. Książeczka będzie miała formę kolażu, w którym umieszczone zostaną zdjęcia wszystkich wspierających.

Niezbędne będzie przesłanie swojego zdjęcia w formacie kwadratowym, w możliwie jak najlepszej jakości. Może być to zdjęcie Twoje, kogoś bliskiego, Twojego zwierzaka itp.

wybrano 18 razy (pozostało 54 z 72)

Płyta z autografem, podziękowanie video i Twoje zdjęcie w książeczce dołączonej do płyty

150 zł i więcej

Twoje zdjęcie znajdzie się w książeczce dołączonej do płyty. Książeczka będzie miała formę kolażu, w którym umieszczone zostaną zdjęcia wszystkich wspierających.

Niezbędne będzie przesłanie swojego zdjęcia w formacie kwadratowym, w możliwie jak najlepszej jakości. Może być to zdjęcie Twoje, kogoś bliskiego, Twojego zwierzaka itp.

Otrzymasz od nas również płytę z autografem oraz podziękowanie video przesłane na adres mailowy :)

wybrano 3 razy (pozostało 69 z 72)

2 płyty z autografem i słodki upominek od Jazzowe Smaki

200 zł i więcej

W podziękowaniu otrzymasz od nas 2 płyty z autografem oraz słodki upominek z bloga www.jazzowesmaki.com :)

wybrano 5 razy

2 płyty z autografem i wejściówka na koncert promujący płytę

250 zł i więcej

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz 2 płyty z autografem oraz wejściówkę na koncert promujący płytę :) Szczegóły dotyczące koncertów będą dostępne w dziale Aktualności.

2 płyty z autografem i 2 wejściówki na koncert promujący płytę

300 zł i więcej

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz 2 płyty z autografem oraz 2 wejściówki na koncert promujący płytę :) Szczegóły dotyczące koncertów będą dostępne w dziale Aktualności.

wybrano 2 razy

Nagranie video z życzeniami urodzinowymi dla Ciebie lub wybranej osoby

400 zł i więcej

W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz od nas nagranie video z życzeniami urodzinowymi dla Ciebie lub wybranej osoby :)

Wspólny obiad w naszym domu

600 zł i więcej

Z wielką przyjemnością ugościmy Cię w naszym domu i nakarmimy pysznym jedzeniem :)

p.s. dojazd i nocleg na koszt wspierającego

(pozostało 15 z 15)

Udział w teledysku promującym płytę, płyta z autografem i 2 wejściówki na koncert

1000 zł i więcej

W ramach podziękowania za Twoje wsparcie proponujemy Ci udział w teledysku promującym płytę, płytę z autografem i 2 wejściówki na koncert :)

Ale to będą emocje! Nie możemy się doczekać :)

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Logo Twojej firmy na okładce płyty + płyta z autografem

2000 zł i więcej

W ramach podziękowania za Twoje wsparcie możesz umieścić logo swojej firmy na okładce płyty. Otrzymasz również płytę z autografem :)

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

Akustyczny koncert + płyta z autografem

3000 zł i więcej

W ramach podziękowania za Twoje wsparcie zagramy dla Ciebie akustyczny koncert, w dowolnym miejscu w Polsce. Otrzymasz również płytę z autografem.

p.s. Miejsce koncertu zapewnia wspierający

wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

Prywatny koncert w pełnym składzie zespołu

5000 zł i więcej

W ramach podziękowania za Twoje wsparcie zagramy dla Ciebie prywatny koncert w pełnym składzie zespołu. Przed wybraniem tej opcji prosimy o kontakt mailowy w celu potwierdzenia terminów.

Miejsce koncertu zapewnia wspierający

(pozostało 4 z 4)

Baner i logo mecenasa na płycie oraz koncertach

10000 zł i więcej

W podziękowaniu za Twoje wsparcie baner Twojej firmy pojawi się na koncertach promujących płytę, zaś logo na okładce.

Zarówno baner jak i logo zapewnia Mecenas.

(pozostało 4 z 4)

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Przelew tradycyjny

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

20 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.