Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Paulina i Bartek Gruszeccy - Nagranie debiutanckiej płyty ID: 88cn6p

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Indywidualne podziękowanie mailowe od nas


 • Płyta z autografem oraz indywidualne podziękowanie

  Po nagraniu płyty będziesz jedną z pierwszych osób, które ją otrzymają :)

 • Płyta z autografem, podziękowanie i Twoje zdjęcie w książeczce dołączonej do płyty

  Twoje zdjęcie znajdzie się w książeczce dołączonej do płyty. Książeczka będzie miała formę kolażu, w którym umieszczone zostaną zdjęcia wszystkich wspierających.

  Niezbędne będzie przesłanie swojego zdjęcia w formacie kwadratowym, w możliwie jak najlepszej jakości. Może być to zdjęcie Twoje, kogoś bliskiego, Twojego zwierzaka itp.

 • Płyta z autografem, podziękowanie video i Twoje zdjęcie w książeczce dołączonej do płyty

  Twoje zdjęcie znajdzie się w książeczce dołączonej do płyty. Książeczka będzie miała formę kolażu, w którym umieszczone zostaną zdjęcia wszystkich wspierających.

  Niezbędne będzie przesłanie swojego zdjęcia w formacie kwadratowym, w możliwie jak najlepszej jakości. Może być to zdjęcie Twoje, kogoś bliskiego, Twojego zwierzaka itp.

  Otrzymasz od nas również płytę z autografem oraz podziękowanie video przesłane na adres mailowy :)

 • 2 płyty z autografem i słodki upominek od Jazzowe Smaki

  W podziękowaniu otrzymasz od nas 2 płyty z autografem oraz słodki upominek z bloga www.jazzowesmaki.com :)

 • 2 płyty z autografem i wejściówka na koncert promujący płytę

  W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz 2 płyty z autografem oraz wejściówkę na koncert promujący płytę :) Szczegóły dotyczące koncertów będą dostępne w dziale Aktualności.

 • 2 płyty z autografem i 2 wejściówki na koncert promujący płytę

  W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz 2 płyty z autografem oraz 2 wejściówki na koncert promujący płytę :) Szczegóły dotyczące koncertów będą dostępne w dziale Aktualności.

 • Nagranie video z życzeniami urodzinowymi dla Ciebie lub wybranej osoby

  W podziękowaniu za Twoje wsparcie otrzymasz od nas nagranie video z życzeniami urodzinowymi dla Ciebie lub wybranej osoby :)

 • Wspólny obiad w naszym domu

  Z wielką przyjemnością ugościmy Cię w naszym domu i nakarmimy pysznym jedzeniem :)

  p.s. dojazd i nocleg na koszt wspierającego

 • Udział w teledysku promującym płytę, płyta z autografem i 2 wejściówki na koncert

  W ramach podziękowania za Twoje wsparcie proponujemy Ci udział w teledysku promującym płytę, płytę z autografem i 2 wejściówki na koncert :)

  Ale to będą emocje! Nie możemy się doczekać :)

 • Logo Twojej firmy na okładce płyty + płyta z autografem

  W ramach podziękowania za Twoje wsparcie możesz umieścić logo swojej firmy na okładce płyty. Otrzymasz również płytę z autografem :)

 • Akustyczny koncert + płyta z autografem

  W ramach podziękowania za Twoje wsparcie zagramy dla Ciebie akustyczny koncert, w dowolnym miejscu w Polsce. Otrzymasz również płytę z autografem.

  p.s. Miejsce koncertu zapewnia wspierający

 • Prywatny koncert w pełnym składzie zespołu

  W ramach podziękowania za Twoje wsparcie zagramy dla Ciebie prywatny koncert w pełnym składzie zespołu. Przed wybraniem tej opcji prosimy o kontakt mailowy w celu potwierdzenia terminów.

  Miejsce koncertu zapewnia wspierający

 • Baner i logo mecenasa na płycie oraz koncertach

  W podziękowaniu za Twoje wsparcie baner Twojej firmy pojawi się na koncertach promujących płytę, zaś logo na okładce.

  Zarówno baner jak i logo zapewnia Mecenas.

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij