7 459 zł z 28 000 zł

26%

7 459 zł

7 459 zł

z 28 000 zł

27 dni

27 dni

do końca

59

59

wspierających
26%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

W dobie pandemii Covid19 wszyscy oczekujemy większych niż standardowe zasad higieny, bo to daje poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie znaczenie ma to w miejscach przestrzeni publicznej, placówkach opieki zdrowotnej, w hotelach.


Mobilna Kabina Dezynfekcyjna to profesjonalne urządzenie, które w 99,9% skutecznie dezynfekuje wszystkie osoby przy wejściu do placówki i podniesie bezpieczeństwo naszych pacjentów i pracowników.


Kabina do dezynfekcji - co to takiego?

1.      Mobilna Kabina Dezynfekcyjna usuwa wirusy, bakterie i grzyby z powierzchnii ciała i odzieży wierzchniej – działająca na zasadzie zamgławiania nanocząsteczkami płynu dezynfekującego

2.      Działa na całej powierzchni osoby wchodzącej do kabiny – jest hipoalergiczna nie podrażnia twarzy, oczu i nie uszkadza ubrań.

3.      Używany w kabinach płyn jest całkowicie naturalny i posiada niezbędne certyfikaty potwierdzające wysoką skuteczność, bakterio- , grzybo- i wirusobójczą – w tym COVID-19, a jednocześnie jest całkowicie nieszkodliwy dla ludzi.

4.      Zapewnia higienę i daje poczucie bezpieczeństwa w miejscu pracy czy miejscu świadczenia usług.

5.      Kabina i używane do niej płyny do dezynfekcji spełnianą i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do używanie w UE.


Korzyści posiadania kabiny:

1. Zwiększa bezpieczeństwo pracowników i klientów/pacjentów, pomaga zachować ciągłość pracy.

2. Daje możliwość dezynfekcji każdego pracownika i pacjenta.

3. Podnosi prestiż firmy w zakresie bezpieczeństwa i zaufania do świadczonych usług.


Dlatego zwracamy się do Państwa o wsparcie naszej zrzutki. Przekazane przez Państwa środki pieniężne przeznaczymy na zakup Mobilnej Kabiny Dezynfekcyjnej.

Prośbę swą motywujemy faktem, iż jesteśmy jedynym Ośrodkiem Rehabilitacyjnym na obszarze subregionu północnego województwa śląskiego, który prowadzi ukierunkowaną, specjalistyczną rehabilitację neurologiczną dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną. W naszym Ośrodku rehabilitowani są również niepełnosprawni pacjenci z dysfunkcją narządu ruchu po zabiegach operacyjnych i stanach pourazowych.

W większości są to pacjenci stanowiący grupę najwyższego ryzyka zachorowania na koronawirusa.

Z uwagi na zaistniałą sytuację, która panuje na obszarze naszego Kraju prosimy o darowiznę dla naszego Ośrodka Rehabilitacyjnego, która pozwoli na zakup powyższego sprzętu i na bezpieczne prowadzenie działalności z zakresu rehabilitacji leczniczej.      

 

Wpłacający59

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 047 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?