id: 88r74z

na chorą, kocią rodzinkę

na chorą, kocią rodzinkę

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 910 zł 
z 1 000 zł
191%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności7

 • Dzięki Waszej hojności, zamówiłam dla kociaków karmę i kilka zabawek. ❤ Jak tylko paczuszka dojdzie, pochwalę się zawartością. 

  image

  Czytaj więcej
 • Przedwczoraj byliśmy na kontroli. Kociaki przybrały na wadze i czują się dobrze. 😊 Kontynuujemy kurację antybiotykową.

  image

  Kocia rodzinka pochłania dziennie niemal dwa kilogramy mokrej karmy! To dla mnie niewyobrażalny wydatek. Będę bardzo wdzięczna, jeśli wpłacisz nawet złotówkę dla moich maluszków. 😻
  Czytaj więcej
 • Wyniki krwi mamusi. Ogólnie rzecz biorąc są dobre, na szczęście nic nie wskazuje na panleukopenię. Maja ma anemię, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę styl życia, jaki wcześniej prowadziła oraz poród i wychowanie kociaków. Za tydzień dostanie kolejną tabletkę odrobaczającą.

  image

  Czytaj więcej
 • Dzięki Waszej pomocy, byłam dzisiaj z całą rodzinką u weterynarza. Kociakom zostały zmierzone temperatury (wszystkie w normie), dostały antybiotyk z powodu biegunki. Mamusi została pobrana krew na morfologię, jutro będą wyniki. Miała także zrobiony test na FiV i FeLV, który na szczęście wyszedł negatywny. Jutro idziemy na kontrolę i wtedy padnie decyzja o dalszym postępowaniu. 

  image

  Nawet sobie nie wyobrażacie, jak bardzo się cieszę, że w końcu mogłam sobie pozwolić na te wszystkie badania. Odczuwam ogromną ulgę, zwłaszcza jeśli chodzi o test na FiV i białaczkę. Jestem spokojna, że moim pozostałym kotom nic nie grozi. Wreszcie kocia rodzinka jest pod należytą opieką. Chciałam Wam bardzo podziękować, bez Waszej pomocy nie dałabym rady. Jednocześnie proszę o dalsze wpłaty, nie wiadomo ile wizyt jeszcze będzie potrzebnych. Muszę im kupić więcej karmy, bo dostały zalecenie, żeby na razie ciągle jeść karmę jednej firmy. Wczoraj zamówiłam im jeszcze 50 litrów żwirku i pochłaniacz zapachów do kuwety. Bardzo proszę o pomoc. 
  Czytaj więcej
 • Serce pękło na milion kawałków... Kasiu, miałaś przed sobą całe życie... Kto teraz będzie się przeciskał przez pręty klatki i robił mi niespodziankę, siedząc na środku pokoju? Kto będzie za mną dreptał krok w krok, spał na ramieniu jak papuga, cichutko mruczał podczas miziania po brzuszku? Kasiu, najważniejsze, że już nic cię nie boli. Śpij spokojnie aniołku, do zobaczenia po drugiej stronie...


  w204c5476062efeb.jpeg


  Mimo negatywnego wyniku testu na choroby zakaźne, istnieje prawdopodobieństwo, że to parwowiroza doprowadziła do śmierci maleństwa. Musimy wykonać testy pozostałej piątki rodzeństwa i ich mamy. W przypadku parwowirozy liczy się czas. Niestety, na ten moment jestem całkowicie spłukana. Dlatego każda, nawet najdrobniejsza wpłata, może uratować życie kociej rodziny.

  Czytaj więcej
 • Dziś w nocy wylądowaliśmy na ostrym dyżurze, 50 km od domu. Najmniejszy kociak ma ostrą biegunkę i wczoraj doszły do tego wymioty. Kasia, bo takie imię roboczo dostała, przelewa się przez ręce, jest bardzo osłabiona. W klinice dostała kroplówkę, lek przeciwwymiotny i rozkurczowy. Testy na choroby zakaźne na szczęście okazały się ujemne. Jednak jej stan jest wciąż tragiczny... Leży, nie rusza się... Boję się, że nie przeżyje. 😭


  Dodatkowo ta wizyta doszczętnie zrujnowała mój portfel. Klinika nie zgodziła się na rozłożenie płatności na raty. Musiałam zapłacić 367 zł, przez co nie mam nawet za co kupić im jedzenia. W tym miesiącu nie kupię sobie nawet swoich leków... Dlatego BARDZO PROSZĘ cię o wpłatę, bez tego nie damy rady przetrwać. 😔lc34ceeee6c26155.jpeg

  Czytaj więcej
 • Dzięki uprzejmości lokalnej fundacji, byliśmy u weterynarza.r8f7472678928a60.jpeg Kociaki dostały krople do oczu, a mamusia tabletkę na odrobaczanie. Wszystko idzie w dobrym kierunku! 😊

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

‼️‼️ PILNIE POTRZEBNA POMOC ‼️‼️

Hej. W miniony czwartek (16.06.) znalazłam sześć kociąt z oczkami zaklejonymi ropą. Jednego uratowałam prosto z psiego pyska. Bez namysłu wzięłam je do siebie wraz z roczną kocią mamą. Kiedy opadły emocje, zaczęłam się zastanawiać co dalej. Co zrobię z tyloma chorymi kotami? Przecież mam w domu już dwa, nie mogę pozwolić na to, żeby się czymś zaraziły. Izolacja. Siedmioosobowa kocia rodzina w klatce kennelowej. Serce się kraje patrząc na żądne zabawy maluchy, które nie mogą ćwiczyć instynktów na większej przestrzeni.


Wszystkie fundacje są zapchane, nie są w stanie wziąć tak licznej rodzinki do siebie. Ja nie dam rady zapewnić im godnych warunków. Nie stać mnie na weterynarza, karmę czy nawet na zabawki dla nich. Nie daję rady finansowo, fizycznie i psychicznie. Dlatego chciałam poprosić Was - dobrych, wrażliwych ludzi - o pomoc.


Chciałabym zebrać dla mojej kociej rodzinki trochę funduszy przede wszystkim po to, żeby zapewnić im dobrej jakości mokrą karmę. Siedem kotów pochłania niewyobrażalne ilości jedzenia - dziennie schodzi nam około 800g karmy. Aktualnie jedzą Smillę i Kitty w czarnej puszce z Biedronki.

Młodzież potrzebuje teraz dużo zabawy, wszak właśnie w tym wieku (około 5 tygodni) mogą już zacząć trenować swoje łowieckie zdolności. Niestety, praktycznie cały czas muszą siedzieć w klatce, przez co nie mają zbyt dużo miejsca do zabawy. Dlatego marzy mi się dla nich kojec - rodzinka miałaby swój kąt "na wolności", a i moje koty byłyby bezpieczne. Chciałabym też włożyć im tam matę do zabawy.


Będę ogromnie wdzięczna, jeśli wspomożesz nas choć złotówką. Mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja, żebym mogła ci się za to odwdzięczyć. 😊

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 59

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 312 zrzutek

i zebrali

809 109 108 zł

A ty na co dziś zbierasz?