id: 89wg6z

na transport

na transport

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 166 zrzutek i zebrali 1 229 322 448 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pilnie potrzebujemy pomocy!
Jesteśmy osobami, które z całych sił starają się ratować bezdomne zwierzęta. Jedną z form naszej pomocy jest transport potrzebujących zwierząt na terenie kraju. Bardzo dużo środków finansowych na transporty przeznaczamy z własnej kieszeni. Niestety nasze możliwości też kiedyś się kończą...
- Ania to osoba działająca od prawie 10 lat na rzecz dobra zwierząt, na terenie różnych województw (również interwencje, dom tymczasowy, rekonwalescencja zwierząt). Ania jest osobą, która nie odmówiła pomocy żadnemu zwierzęciu.
- Ja - Bartek, jestem osobą, która kocha zwierzęta i chętnie uczy się od starszej koleżanki wszystkiego, co przyda mi się w dalszej pracy ze zwierzętami. W związku z tym, że uwielbiam jeździć samochodem i nie są mi straszne długie trasy łącze swoją  pasje z doświadczeniem Ani, co pozwala nam pomagać na terenie całego kraju.     

Zbieramy między innymi na transport pieska, który do końca tygodnia musi trafić pod specjalistyczną opiekę behawiorysty. Jest to pies odebrany interwencyjnie z wieloma problemami zdrowotnymi, z którymi sobie nie radzi i wymaga pilnej pomocy.
Kolejny wyjazd który nam się szykuje to odbiór "agresywnego" psa skazanego na eutanazję, którego chcemy przejąć pod opiekę.
Szykują mam się też wyjazdy w celu wyłapywania ciężarnych, całkowicie dzikich  suk na podkieleckich gminach, które również będziemy transportować na terenie całego kraju (m.in. do domów tymczasowych i hotelików).

Potrzeby są dużo większe, niż nasze możliwości. Bez Waszej pomocy i Waszego zaangażowania nie damy rady dłużej pomagać psom, które na nas czekają.
Dlatego prosimy Was - ludzi o wielkim sercu o wsparcie w naszym działaniu. 

Bartłomiej Grabowski oraz Anna Szlufik.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

KM
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!