1 026 zł 
z 800 zł
128%
zakończona 19.02.2018r
12 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zbiórka na serwer za rok 2018.

Drodzy sympatycy portalu DumaStolicy.pl. Pragniemy zwrócić się do Was z gorącym apelem o pomoc w tworzeniu najbardziej aktualnego serwisu o Polonii Warszawa.

Zapewniamy dla Was wywiady video, statystyki, zestawienia, felietony i aktualności – czy chcecie, aby te były na jeszcze wyższym poziomie niż teraz?

Z pewnością przywiązaliście się do naszej strony, lubicie ją i chętnie odwiedzacie. Jesteśmy przekonani, że chcecie nadal czytać wiadomości przygotowywane przez redaktorów największego serwisu internetowego Polonii Warszawa, jak również móc wypowiadać własne opinie na ich temat. Pomimo przeciwności i wielu trudności chcemy aby portal miał szanse bytu w tym roku.

By tak nadal było, musimy ponownie zwrócić się do Was z prośbą o wpłaty, które pokryją koszty funkcjonowania portalu dumastolicy.pl w sieci. Jak co roku, musimy wyłożyć 800 złotych, by serwis wciąż mógł istnieć, jak i rozwijać się. Pragniemy zaznaczyć, że strona nie jest portalem komercyjnym, lecz fanzinem grupy ludzi zainteresowanych wiadomościami o ukochanym Klubie.

Z kibicowskim pozdrowieniem,Redakcja Dumy Stolicy

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

881 044 zrzutki

i zebrali

811 948 544 zł

A ty na co dziś zbierasz?