id: 8a6wyu

Ratuj z nami niechciane i porzucone koty !

Ratuj z nami niechciane i porzucone koty !

Nasi użytkownicy założyli 1 068 941 zrzutek i zebrali 1 166 802 348 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W idealnym świecie na każdego kota czekałby dom, chociażby tymczasowy, ale świat nie jest idealny, a ściany naszych domów nie są z gumy.


Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, by poza domami tymczasowymi w naszej fundacji działał Dom Kota. Miejsce, dzięki któremu możemy pomóc większej ilości kotów: tych do adopcji, dzikich, wymagających leczenia, czy kotów po kastracji, które muszą dojść do siebie. Dom Kota to też miejsce dla kotów niechcianych - chorych i starych - kotów hospicyjnych. 

Poza ogromnym nakładem czasowym i logistycznym kociarnia pochłania też sporą część naszego miesięcznego budżetu. Staramy się, by nigdy nie zabrakło na czynsz ale kryzys finansowy dosięga nas coraz częściej. 


Niestety ostatnie miesiące są ciężkie i po opłaceniu rachunków, zresztą nie wszystkich - nie zostało nam na najem, którego wysokość z częścią opłat wynosi ponad 4000 zł miesięcznie. Do tego dostaliśmy roczne rozliczenie za PRĄD. Zmroziło to krew w naszych żyłach bo to kwota ogromna - niestety część zeszłej zimy musieliśmy ogrzewać prądem.


Musimy Was zatem prosić o pomoc finansową. By to miejsce mogło dalej istnieć … nie dla nas. Dla tych niechcianych kociaków.

Dziękujemy!htL3sRh8odpJmFxa.jpg


uruUw60BZ9vdyRGc.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 186

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymajcie się kochani ,wielkie serducho za to co robicie i przytulas dla kociaków od kociary opiekującej się bezdomnymi kotami że Środy Wlkp,pozdrawiam, Kasia

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dla kotków! 🥺❤️

  ukryta