id: 8a6wyu

Ratuj z nami niechciane i porzucone koty !

Ratuj z nami niechciane i porzucone koty !

Nasi użytkownicy założyli 1 155 943 zrzutki i zebrali 1 199 885 576 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W idealnym świecie na każdego kota czekałby dom, chociażby tymczasowy, ale świat nie jest idealny, a ściany naszych domów nie są z gumy.


Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, by poza domami tymczasowymi w naszej fundacji działał Dom Kota. Miejsce, dzięki któremu możemy pomóc większej ilości kotów: tych do adopcji, dzikich, wymagających leczenia, czy kotów po kastracji, które muszą dojść do siebie. Dom Kota to też miejsce dla kotów niechcianych - chorych i starych - kotów hospicyjnych. 

Poza ogromnym nakładem czasowym i logistycznym kociarnia pochłania też sporą część naszego miesięcznego budżetu. Staramy się, by nigdy nie zabrakło na czynsz ale kryzys finansowy dosięga nas coraz częściej. 


Niestety ostatnie miesiące są ciężkie i po opłaceniu rachunków, zresztą nie wszystkich - nie zostało nam na najem, którego wysokość z częścią opłat wynosi ponad 4000 zł miesięcznie. Do tego dostaliśmy roczne rozliczenie za PRĄD. Zmroziło to krew w naszych żyłach bo to kwota ogromna - niestety część zeszłej zimy musieliśmy ogrzewać prądem.


Musimy Was zatem prosić o pomoc finansową. By to miejsce mogło dalej istnieć … nie dla nas. Dla tych niechcianych kociaków.

Dziękujemy!htL3sRh8odpJmFxa.jpg


uruUw60BZ9vdyRGc.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 267

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymajcie się kochani ,wielkie serducho za to co robicie i przytulas dla kociaków od kociary opiekującej się bezdomnymi kotami że Środy Wlkp,pozdrawiam, Kasia

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dla kotków! 🥺❤️

  ukryta