id: 8agsxa

Na lepsze życie bez depresji i samookaleczania

Na lepsze życie bez depresji i samookaleczania

Nasi użytkownicy założyli 1 016 077 zrzutek i zebrali 1 064 132 360 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie zespół stresu pourazowego, przechodząc przez ciężki okres w życiu moje leczenie się wydłuża. Ale zaczynając od początku, W ostatnim czasie miało dużo negatywnych wydarzeń w moim życiu, strata bliskiej osoby, uzależnienie od autoagresji, oskarżenie o znęcanie się nad pupilem i pozwanie do sądu, informacja o raku trzustki.. naprawdę się tego namnożyło.

Jestem a bynajmniej tak mi się wydaje osobą wartą uwagi, nie obrażam. Pochodząc z biednej rodziny potrafię docenić pieniądz i ludzi wokół, pomagając jak tylko mogę. Daję z siebie ogrom dla innych, niestety bez wzajemności. W tym okresie w którym dostałem również diagnozę od psychiatry, którą jest depresja spowodowana dzieciństwem, i toksycznym związkiem z partnerem, zostałem również pozbawiony chęci do życia przez zostawiony kredyt wzięty na moją osobę podczas związku z byłym partnerem.

Staram się jak mogę, mam pracę na cały etat i drugą dodatkową, jednak biorąc pod uwagę obecne ceny, wynajęcie mieszkania bo nie mam już rodziców u których mógłbym zamieszkać, i raty kredytu, który cały czas się winduję przez inflację, brakuję mi pieniędzy na życie, na wizyty u psychologa, psychiatry i podróże na nie. Brakuję mi sił na walkę, czuję, że się poddaję..

Dlatego chciałem was prosić o pomoc, wiem, że to nie leży w niczyim obowiązku, ale obiecuję się za wszystkie wpłaty odwdzięczyć. nie wiem jeszcze jak, ale obiecuję. Jestem w stanie potwierdzić prawdziwość moich słów. Trzymajcie kciuki za mnie, proszę

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!