id: 8bba57

Odyseja Umysłu - wyjazd Dzieci z Rumi na Finały Światowe do USA

Odyseja Umysłu - wyjazd Dzieci z Rumi na Finały Światowe do USA

6 752 zł 
z 15 000
45%
zakończona
15.05.2019r
46
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 554 zrzutki i zebrali 874 718 834 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Odyseja Umysłu to międzynarodowy konkurs drużynowy. Drużyna to 6 uczestników, 2 trenerów, ponad pół roku przygotowań. Swoje autorskie pomysły drużyny prezentują sędziom i publiczności podczas konkursu. (maksymalnie 8 minut na wystąpienie). Występy oceniane są w ramach danego problemu (1 z 5 problemów do wyboru) w czterech kategoriach wiekowych.

Teraz będą reprezentować swoją szkołę, miasto i oczywiście Polskę na finałach światowych

w USA! Cały koszt wyjazdu drużyny to ponad 70.000zł

Zwracamy się do ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc

o wpłatę na pomoc w realizacji marzeń młodych pasjonatów.

Każda kwota ma znaczenie i za każdą będziemy Wam bardzo wdzięczni.

Hanna, Julia, Lena, Natalia, Hubert i Kordian to uczniowie klas V Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi, którzy w tym roku zostali MISTRZAMI POLSKI w konkursie Odyseja Umysłu!

Ich trenerkami są pani Monika i pani Mariola.

Dzieciaki startowały w problemie 1: Ekipa Omeratunkowa w pierwszej kategorii wiekowej.

W stworzonym przez zespół spektaklu szop imieniem Omer – uosobienie Odysei Umysłu – uda się w podróż do trzech różnych miejsc, gdzie wesprze kogoś w tarapatach i „uratuje sytuację”. Zabierze ze sobą zaufanego Pomocnika oraz jedną lub dwie walizki, mieszczące komplet elementów, z których zmontowany zostanie oryginalny OmeroMobil…

Sterowany przez przynajmniej jednego jadącego na nim członka drużyny – wehikuł pozwoli ekipie Omera i Pomocnika zaradzić trzem problemom, wybranym z podanej listy. Za każdym razem wykona on w tym celu inną funkcję, pochodzącą z odrębnego zestawienia. Pomiędzy którymiś dwoma zadaniami pojazd zostanie rozłożony z powrotem na części, schowany do walizek i przeniesiony gdzieś indziej, skąd – po uprzednim ponownym wypakowaniu i poskładaniu go w całość – wyruszy w dalszą drogę. Na koniec, w dowód uznania dla dokonań OmeroMobilu, urządzona zostanie na jego cześć uroczysta parada.

Opis problemu ( za https://odyseja.org/konkursy/streszczenia-problemow/problem-1/)

Drużyna wszystko zrobiła samodzielnie – wymyśliła scenariusz, napisała dialogi, zrobiła scenografię, skonstruowała pojazd napędzany wkrętarką i stworzyła kostiumy.

Sędziowie podczas pracy...

Podczas występu...

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 46

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków