id: 8bjkt7

Pomóż Piotrowi godnie żyć

Pomóż Piotrowi godnie żyć

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
18 100 zł
z 120 000
15%
65 dni
do końca
203
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 980 179 zrzutek i zebrali 1 001 539 873 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Kochani, serdecznie dziękujemy za wasze dotychczasowe wsparcie. Na chwilę obecną zebrane środki są wystarczające aby pozwolić nam na doraźną pomoc Piotrowi - na leki, wizyty u lekarzy oraz pomoc fizjoterapeuty. Jest to nieoceniona pomoc, jednak musimy prosić was o dalsze wsparcie.

  Obecnie Piotr przebywa w swoim mieszkaniu, jest zupełnie niesamodzielny. W dni powszednie na 8 godzin przychodzi do niego opiekunka z GOPSu, ale opieka potrzebna jest 24/7. Piotr z powodu bólu nie jest w stanie nawet spać w nocy. Z każdym dniem jego stan się pogarsza. Brak mu kompleksowej opieki medycznej, która pozwoliłaby na ustabilizowanie jego stanu i co najważniejsze - nadziei na poprawę.

  Na szczęście pojawiła się taka nadzieja - udało nam się znaleźć lekarza, który podejmie się operacji. Niestety byłby to zabieg prywatny. Operacja mogłaby odbyć się 15 czerwca, co jest bardzo niedalekim terminem. Na operację potrzeba nam 55 tysięcy złotych, konieczne są również dodatkowe środki na dalszą rehabilitację. Ciężko nam widzieć naszego brata w jego obecnym stanie. Piotr, który uświetnił tyle wesel, przyjęć, urodzin, bierzmowań robiąc fotorelacje, a później przygotowując dekoracje balonowe, może nie być w stanie zobaczyć nie tylko ślubu swojego syna, ale nawet jego 18 urodzin. My chcemy, aby tam był, chcemy zawalczyć o jak najlepsze życie dla naszego brata. Mamy wielką nadzieję że nam w tym pomożecie.

   

  Na zdjęciu Piotr ze swoimi dwoma najwierniejszymi towarzyszami - pieskami, które zaadoptował kilka lat temu.XPwDu4hPfme0XF0b.jpg

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

"Hej, tu Piotr. Przez ostatnie 20 lat zajmowałem się fotografią, lecz pogarszający się stan zdrowia uniemożliwił mi wykonywanie mojej pasji. Z tego powodu zacząłem szukać innego zajęcia, założyłem firmę HelBalon, która cieszy Wasze oczy balonowymi dekoracjami na terenie Kartuz i okolic. Niestety obecnie nie jestem w stanie już dalej pracować. Uszkodzenie kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz reumatyzm uniemożliwiają mi codzienne funkcjonowanie. Jak dotąd nie udało mi się znaleźć lekarza, który podjąłby się leczenia. Dlatego zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc w zbiórce funduszy na rehabilitację, sprzęt ortopedyczny oraz dostosowanie mieszkania do mojego stanu. Dziękuję i pozdrawiam."


Mój brat, który od 25 lat choruje na RZS i przez ostatnie pół roku poruszał się bez kul nagle na początku kwietnia przestał chodzić. Po wizycie w szpitalu reumatologicznym, został odesłany na SOR do innego szpitala, gdzie po 3 dniach, RTG, TK i rezonansie stwierdzono, że ząb obrotnika uciska pień mózgu. Nie podjęto żadnego leczenia i w kołnierzu ortopedycznym odesłano go do domu. W ciągu dwóch tygodni stracił większość władzy w nogach oraz w lewej ręce, zaczął też dostawać skurczy w całym ciele i nie jest w stanie spożywać stałych pokarmów. Po rozmowach ze specjalistami, nadal nie udało nam się znaleźć nikogo, kto podejmie się operacji, która jest jedynym sposobem na chociaż częściowy powrót do zdrowia. Jednak nie poddajemy się i nadal szukamy pomocy.


Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 203

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
229 zł
 
Dane ukryte
120 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
GK
Grażyna Klinkosz
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KA
Kamila
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej