id: 8bxuzp

Lutowa i Marcowa Opłata Czynszu Hostelu Interwencyjnego oraz Wielkanocne Akcje Charytatywne

Lutowa i Marcowa Opłata Czynszu Hostelu Interwencyjnego oraz Wielkanocne Akcje Charytatywne

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 032 zrzutki i zebrali 1 160 734 040 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wierzymy, że wszystko, co robimy, kształtuje otaczającą nas rzeczywistość i ma na nią realny wpływ. Staramy się działać ponad wszelkimi podziałami i z każdym, kto jest otwarty na drugiego człowieka, ponieważ wrażliwość na potrzeby najsłabszych jest tym, co łączy, bez względu na nasze osobiste przekonania czy światopogląd. Wiemy, że rzeczy nie dzieją się same, a każda zmiana potrzebuje czasu.

Ufamy jednak, że dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć bardziej otwarte, bezpieczne i tolerancyjne społeczeństwo, w którym jest miejsce dla wszystkich, a godność człowieka i jego prawa są priorytetem.

Poprzez edukację oraz dialog poszerzamy świadomość ludzi na temat osób LGBT i innych grup społecznych, zagrożonych wykluczeniem. Przeprowadzamy wywiady oraz panele z ekspertami i ważnymi osobami życia publicznego aby upowszechnić wiedzę o seksualności człowieka oraz porozmawiać o bieżących problemach społecznych. Nasze działania charytatywne w okresie pandemii pomogły zapewnić wielu osobom w trudnej sytuacji życiowej ciepły posiłek, odzież i leki . Prowadzony przez Stowarzyszenie hostel interwencyjny oferuje nie tylko dach nad głową, ale także pomoc psychologiczną i możliwość rozpoczęcia nowego etapu życia w bezpiecznej przestrzeni.

W najbliższym czasie planujemy kolejne wydarzenia edukacyjne w tym mi. panele dyskusyjne dotyczące mowy nienawiści i jej skutków. Przynajmniej raz w miesiącu jesteśmy na ulicy Piotrkowskiej z ciepłym posiłkiem i odzieżą dla osób w trudnej sytuacji życiowej oraz w kryzysie bezdomności. Nieustannie pracujemy nad rozwojem hostelu interwencyjnego, by móc jeszcze skuteczniej pomagać naszym podopiecznym. Nawiązujemy także współpracę z innymi podmiotami oraz z wolontariuszami, by móc dotrzeć z naszymi działaniami i pomocą do jeszcze większej liczby osób.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 101

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków