id: 8d8amp

Pomóż wydać Nowy Testament dedykowany dla sportowców.

Pomóż wydać Nowy Testament dedykowany dla sportowców.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 603 zrzutki i zebrali 1 165 804 487 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

e5caf9f3a8bf7346.png

Athletes in Action Polska oraz Salezjańska Organizacja Sportowa Rzeczypospolitej Polskiej połączyły siły w niezwykłym projekcie.


Mamy ogromne marzenie, aby wydać Nowy Testament i Psalmy ze świadectwami oraz historiami ludzi sportu a następnie przekazać go sportowcom w naszym kraju.


Chcemy, aby przesłanie Ewangelii mogło być zachęceniem i wsparciem dla tego środowiska. 


g55fb7d21d5258f7.png

Mamy ogromną możliwość dotrzeć z przesłaniem Ewangelii do środowiska sportowego tym bardziej, iż akcję wsparło ponad 20 polskich i międzynarodowych sportowców. Ich wypowiedzi, świadectwa oraz historie trafią do Nowego Testamentu, który planujemy wydać. 


Jeżeli uda nam się wydać tę pracę to każdy Olimpijczyk jadący do Tokio, a także czołowi polscy sportowcy otrzymają ten wyjątkowy Nowy Testament i Psalmy. To jest naprawdę realne! Świadomość tego daje nam ogromną siłę, aby zrealizować ten projekt. 


n5ebaffe088fcbbc.png


Naszym celem jest wydanie 5 tysięcy egzemplarzy Nowego Testamentu i Psalmów, w którym znajdą się świadectwa wiary, niezwykłe historie ludzi sportu oraz - co ważne - dodatkowe materiały wspierające sportowców w rozwijaniu ich wiary. Projekt i jego realizacja to wielkie wyzwanie ale wierzymy, że potrzeba wsparcia tego środowiska jest ogromna. 


Sportowcy dają nam często wiele radości, satysfakcji i niezapomnianych emocji. Są osobami wpływu, szczególnie dla młodego pokolenia szukającego autorytetów. Ta grupa społeczna jest jednak nieustannie narażona na wielką presję i ogromne oczekiwania. Chcemy, aby ten Nowy Testament i wszystkie dodatkowe materiały mogły mieć dobry wpływ. 


Jako organizacje działające od wielu lat w tym środowisku przeprowadziliśmy setki rozmów i spotkań. Wiele razy rozmawiając ze sportowcami zauważyliśmy, iż do sukcesów motywuje ich wiara. Często w chwili radości i porażki szukają tego mentalnego wsparcia, duchowego odświeżenia. 


ebb90852cbe30e86.png


Dzięki Twojemu wsparciu wielu sportowców będzie mogło otrzymać to wyjątkowe wydanie Nowego Testamentu i Psalmów wraz ze świadectwami i historiami. Aby dorzucić się do tej akcji wybierz jedną z nagród znajdującą się po prawej stronie (wystarczy wybrać nagrodę i przejść do płatności) lub wpłać dowolną kwotę. 


Każde 10 zł to ufundowanie 1 Nowego Testamentu dla 1 sportowca. Jeżeli uzbieramy całą kwotę to uda nam się przekazać 5000 egzemplarzy Nowego Testamentu!


KAŻDA WPŁATA POWYŻEJ 200 ZŁ BĘDZIE NAGRODZONA EGZEMPLARZEM NOWEGO TESTAMENTU DLA SPORTOWCÓW


i788c63c9f7520cc.png

Wpłać 10 zł a otrzymasz podziękowania na mail. Dzięki Tobie - 1 Nowy Testament trafi do 1 sportowca.


Wpłać 50 zł a otrzymasz 2 prezenty: podziękowania na mail oraz twoje imię i nazwisko (w razie zgody) trafi na naszą stronę Facebook. Dzięki Tobie - 5 Nowych Testamentów trafi do 5 sportowców.


Wpłać 100 zł a otrzymasz 3 prezenty: podziękowania na mail, twoje imię i nazwisko trafi na nasz Facebook oraz będziesz miał możliwość spotkania się z nami na zoomie/skype gdzie będziemy mogli porozmawiać. Dzięki Tobie - 10 Nowych Testamentów trafi do 10 sportowców.


Wpłać 200 zł a otrzymasz 4 prezenty + NT: podziękowania na mail, twoje imię i nazwisko trafi na nasz Facebook, spotkamy się na zoomie/skype oraz nagramy film w którym podziękujemy Ci osobiście (film w razie Twojej zgody trafi na nasze portale). Dzięki Tobie - 20 Nowych Testamentów trafi do 20 sportowców.


Wpłać 500 zł a otrzymasz 5 prezentów + NT: podziękowania na mail, twoje imię i nazwisko trafi na nasz Facebook, spotkamy się na zoomie/skype, nagramy film w którym podziękujemy Ci osobiście oraz otrzymasz koszulkę sportową “What are you playing FOUR”. Dzięki Tobie - 50 Nowych Testamentów trafi do 50 sportowców.


Wpłać 1500 zł a otrzymasz 6 prezentów + NT: podziękowania na mail, twoje imię i nazwisko trafi na nasz Facebook, spotkamy się na zoomie/skype, otrzymasz koszulkę sportową do biegania, nagramy film w którym podziękujemy Ci osobiście oraz zaprosimy Cię na kolację (miejsce Warszawa). Dzięki Tobie - 150 Nowych Testamentów trafi do 150 sportowców.


Wpłać 2000 zł a otrzymasz 7 prezentów + NT: podziękowania na mail, twoje imię i nazwisko trafi na nasz Facebook, spotkamy się na zoomie/skype, otrzymasz koszulkę sportową do biegania, nagramy film w którym podziękujemy Ci osobiście oraz zaprosimy Cię na kolację (miejsce Warszawa) gdzie przekażemy Ci wyjątkowe wydanie Nowego Testamentu dla sportowców, który wydrukujemy ze specjalną dedykacją dla Ciebie. Ten egzemplarz będzie również zawierał autografy sportowców, którzy wsparli naszą akcję. Dzięki Tobie - 200 Nowych Testamentów trafi do 200 sportowców.


c5cef99ae1e01af0.png


Organizatorami zbiórki są Athletes in Action Polska oraz Salezjańska Organizacja Sportowa Rzeczypospolitej Polskiej


n5804f706508accb.png


Wiemy, że kiedy robimy coś z serca i z marzeniem, które troszkę nas przerasta ale z drugiej strony niesamowicie motywuje, to dobre rzeczy dzieją się same. No może nie same :) bo wierzymy, że wszystko jest dobrze zaplanowane. Dziękujemy za Twój dar, dziękujemy za poświęcony czas. Razem możemy więcej.


*Źródło: Ewangelia dla sportowca i kibica, wyd. Święty Paweł, Częstochowa 2012, s.36

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 7

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Wpłać 50 zł a otrzymasz 2 prezenty
Otrzymasz podziękowania na mail oraz twoje imię i nazwisko (w razie zgody) trafi na naszą stronę Facebook. Dzięki Tobie - 5 Nowych Testamentów trafi d...
50 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Wpłać 100 zł a otrzymasz 3 prezenty
Otrzymasz podziękowania na mail, twoje imię i nazwisko trafi na nasz Facebook oraz będziesz miał możliwość spotkania się z nami na zoomie/skype gdzie ...
100 zł

Kupione 4

Zakończona

Wpłaty 22

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
220 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MS
Tomasz Sypniewski
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • ŁL
    Łukasz Laba

    Świetna inicjatywa. Rozesłałem link do zbiórki w różne strony - mam ogromną nadzieję, że uda się osiągnąć wasz cel!
    Pozdrawiam :)

    10 zł