Wpłać na zrzutkę: Świąteczna pomoc dla naszych gruzińskich przyjaciół i ich rodzin

KC
Krzysztof Ciemnołoński
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Podziękowania na Facebooku

  Wpłać kwotę od 1 zł do 15 zł i otrzymaj imienne podziękowania na naszych fanpage'ach na Facebooku!

  rozwiń
 • Gruzińskie pocztówki (wpłaty do 25 zł)

  Magiczna Gruzja u stóp dzikiego Kaukazu przywołuje marzenia o niezapomnianych przygodach. A ponieważ marzenia warto spełniać – otrzymasz piękną, gruzińską pocztówkę, która będzie Ci przypominać o zakątkach świata wartych odkrycia, a także o tym, że dołożyłeś swoją cegiełkę, aby pomóc gruzińskim rodzinom w potrzebie.

  rozwiń
  Gruzińskie pocztówki (wpłaty do 25 zł)
 • Butelka wina (wpłaty od 25 zł do 50 zł)

  Jeżeli kiedykolwiek dotrzesz do Gruzji, w podziękowaniu za wsparcie szczytnej inicjatywy otrzymasz od nas butelkę pysznego, gruzińskiego wina z amfory kwewri. Unikalna na skalę światową tradycja wyrobu gruzińskiego wina, praktykowana już od 8 tys. lat, została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO. Gruzińskie dziedzictwo winiarskie to poezja o niezapomnianym smaku, która może Cię zaprowadzić na nieznane dotąd, fascynujące szlaki!

  rozwiń
  Butelka wina (wpłaty od 25 zł do 50 zł)
 • Voucher zniżkowy na wycieczkę (wpłaty powyżej 50 zł)

  Voucher wycieczkowy to bon, który pozwala o równowartość kwoty wsparcia obniżyć cenę rezerwacji dowolnej wycieczki z oferty Tamada Tour (https://www.tamadatour.pl/oferta/) oraz oferty jednodniowych wycieczek z Tbilisi ze strony PolakoGruzin.pl (https://www.polakogruzin.pl/wycieczki-jednodniowe-z-tbilisi-12-pomyslow-na-gruzje-w-jeden-dzien/). Voucher można wykorzystać do końca 2022 r. Voucher można wykupić dla siebie lub sprezentować bliskim albo znajomym, którym chcemy sprawić podróżniczy upominek. Vouchery obowiązują na wszystkie kameralne wycieczki objazdowe i pobytowe Tamada Tour do Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Rosji, Europy Wschodniej, na Bałkany oraz krajów Azji Centralnej, Wschodniej i Południowej. Wśród bogatej oferty są propozycje idealne dla miłośników przygody, off-roadu, trekkingów, odkrywania zabytków, kultury, sztuki winiarskiej i kulinarnej.

  rozwiń
  Voucher zniżkowy na wycieczkę (wpłaty powyżej 50 zł)
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.