id: 8drppe

Na leczenie i rehabilitacje

Na leczenie i rehabilitacje

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 694 zrzutki i zebrali 1 161 954 845 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam na imię Karolina, mam 28 lat. Jestem samotą mamą 1,5 rocznej Gai.

27.05.2019 r. ta data zmieniła moje życie w ciągłą walkę. W tym dniu mialam z mężem wypadek samochodem ciężarowym na niemieckiej autostradzie. Mój mąż zmarł na miejscu. Byłam wtedy w 5 miesiącu ciąży. Gaja urodzila się z wagą 900 gram. Ja miałam m.in. uszkodzony kregosłup, peknietą miednice, złamaną kość krzyżową. Kość krzyżowa i miednica zostaly ustabilizowane za pomocą śrub. W konsekwencji wypadku mam cześciowy niedowlad lewej nogi, rozproszone uszkodzenie splotu lędzwiowo-krzyżowego. Doszlo do zaników mięśni, mam silne bóle neuropatyczne. Caly czas jestem leczona pregabaliną.


W pazdzierniku 2020 r zostala przeprowadzona operacja usunięcia jednej ze śrub, ktora była krzywo położona i uciskala nerw. Niestety nie polepszyło to mojego stanu tylko nasiliło ból. Mam trudności ze schylaniem się, utrzymaniem rownowagi. Odczuwam silny ból stopy, ktory towarzyszy mi na codzień. Z takim bólem cieżko funkcjonować. Powoduje on wahania nastroju i stany depresyjne. Na maj 2021 zaplanowane jest operacja umieszczenia stymulatora rdzenia kręgowego, który ma za zadanie usmierzać ból ale to i tak nie rozwiazuje problemu z zanikiem mięśni.


Jestem po licznych konsultacjach neurochirurgicznych. Każdy specjalista ma inną opinie co do stymulatora (przy takim uszkodzeniu może nasilić ból), lecz są jednomyślni w jednym: mam uszkodzone nerwy, z takim uszkodzeniem medycyna jest bezradna. W niedalekiej przyszłości dojdzie do całkowitego zaniku mięśni a ja nadal pozostane z okropnym bólem, bedę mieć coraz wieksze trudności w poruszaniu się. Jednak ja nie poddaje sie. Ciagle szukam sposobu na ratunek dla mnie. Jestem mamą ślicznej dziewczynki, ktora ma tylko mnie... Samotne macierzyństwo z takimi problemami jest bardzo ciężkie. Dla Gai musze walczyć o zdrowie. Mam świadomość tego, że już nigdy nie wróce do stanu przed wypadkiem. A mam dopiero 28 lat.


Rehabilitacja oraz wizyty lekarskie, dojazdy, badania wszystko wiaże sie z dużymi kosztami. Rodzina pomaga na tyle ile moze. Sprawa odszkodowania jest ciagle w toku. Ja mam tylko renete chorobową w wysokości niecale 900 zl. Więc bardzo proszę o wsparcie... Pomoż mi w tej walce...


Za wszystkie wplaty dziękuje z całego serca.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

 
Dane ukryte
900 zł
KD
Kacper
200 zł
KI
Klaudia i Karol
100 zł
IW
Iwona
100 zł
WA
KMB
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AZ
Ola
50 zł
MJ
Marta Janowska
50 zł
MG
Marzena
50 zł
JW
Justyna W
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!