id: 8dz9jh

Pomoc dla Tomasza

Pomoc dla Tomasza

21 963 zł 
z 50 000
43%
zakończona
31.01.2016r
519
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 949 zrzutek i zebrali 882 183 717 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

\n

\n

Remont WYkonany:)

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

Dzięki waszemu wsparciu udało się wykonac remont pokoju! Został przeprowadzony gruntowny remont, zakupiono nowe wyposażenie. Tak powinno to wyglądać! Dziękujemy wszystkim wspierającym jeszcze raz z całego serca. Tomek wybiera się na turnus rehabilitacyjny jak będziemy mieli informacje i zdjęcia to się podzielimy. Jeszcze raz dziękujemy. Jesteście wspaniali.

UWAGA: Dnia 19.12.2015 odbędzie się koncert w Gubinie na rzecz pomocy dla Tomka i Michała którego, walkę o przetrwanie możecie śledzić pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/1528823274101206

Serdecznie wszystkich Zapraszamy do wzięcia udziału w wspólnej zabawie. Podczas imprezy odbędą się okolicznościowe licytacje. Program imprezy jest w trakcie tworzenia.

Jeżeli ktoś z Państwa miałby fanty do przekazania na licytację prosimy o kontakt z Adamem Kokoszką lub napisanie wiadomości prywatnej.

Witamy wszystkich. Pragniemy Państwu przybliżyć problem pewnego chłopaka z Gubina.

Tomasz cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i porażenie czterokończynowe. Wymaga stałej opieki osób trzecich, lekarza i rehabilitacji którą, niestety trudno uzyskać (ostatnia rehabilitacja w 2008roku). W tym roku niestety rodzina nie była w stanie uzbierać na zabiegi, pomimo otrzymanego skierowania.

Sytuacja rodzinna nie jest najlepsza. Matka otrzymuje zasiłek społeczny a ojciec jest na rencie i sam jest chory. Tomasz musi zażywać lekarstwa i nosić pieluchy - koszt miesięcznego zakupu to ponad tysiąc złotych. Tylko na jeden tydzień w miesiącu dostają receptę na zakup tańszych pieluch - za resztę miesiąca są zmuszeni do płacenia pełnych stawek. Do tego rodzina zmaga się z grzybem w mieszkaniu - wilgoć czuć na każdym kroku. Nie są to warunki do normalnego mieszkania tym bardziej do pobytu tak chorego chłopaka.

W pokoju Tomas

za

Aktualne zdjęcie

Przeczytaj więcej

Sytuacją zainteresował się nasz lokalny Anioł - Adam Kokoszka - którego, mogliśmy poznać z niejednej akcji w naszym mieście. Adam naocznie zobaczył w jakich warunkach żyje Tomasz i jak zmaga się z chorobą.

Naszym celem jest pomoc Tomaszowi i jego rodzinie. Chcemy ich wspomóc aby mogli bez problemu zakupować leki i pieluchy na kolejne miesiące, zapewnić rehabilitacje oraz odgrzybić mieszkanie.

Niedługo wybieramy się jeszcze raz do rodziny. Śledźcie nasze wydarzenie.

Możecie odwiedzić profil Adama na facebook'u i dowiedzieć się więcej od niego:

https://www.facebook.com/Adam-Kokoszka-671505942967743

Film ukazujący sytuacje Tomka sprzed 5 lat:

https://vimeo.com/14460860

Artykuł z "Gazety Lubuskiej":

http://plus.gazetalubuska.pl/wiadomosci/a/kto-zyw-spieszy-z-pomoca-bardzo-choremu-tomkowi,9159936

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 519

preloader

Komentarze 12

 
2500 znaków