id: 8dz9jh

Pomoc dla Tomasza

Pomoc dla Tomasza

21 963 zł 
z 50 000 zł
43%
zakończona 31.01.2016r
519 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

\n

\n

Remont WYkonany:)

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

\n

Dzięki waszemu wsparciu udało się wykonac remont pokoju! Został przeprowadzony gruntowny remont, zakupiono nowe wyposażenie. Tak powinno to wyglądać! Dziękujemy wszystkim wspierającym jeszcze raz z całego serca. Tomek wybiera się na turnus rehabilitacyjny jak będziemy mieli informacje i zdjęcia to się podzielimy. Jeszcze raz dziękujemy. Jesteście wspaniali.

UWAGA: Dnia 19.12.2015 odbędzie się koncert w Gubinie na rzecz pomocy dla Tomka i Michała którego, walkę o przetrwanie możecie śledzić pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/1528823274101206

Serdecznie wszystkich Zapraszamy do wzięcia udziału w wspólnej zabawie. Podczas imprezy odbędą się okolicznościowe licytacje. Program imprezy jest w trakcie tworzenia.

Jeżeli ktoś z Państwa miałby fanty do przekazania na licytację prosimy o kontakt z Adamem Kokoszką lub napisanie wiadomości prywatnej.

Witamy wszystkich. Pragniemy Państwu przybliżyć problem pewnego chłopaka z Gubina.

Tomasz cierpi na mózgowe porażenie dziecięce i porażenie czterokończynowe. Wymaga stałej opieki osób trzecich, lekarza i rehabilitacji którą, niestety trudno uzyskać (ostatnia rehabilitacja w 2008roku). W tym roku niestety rodzina nie była w stanie uzbierać na zabiegi, pomimo otrzymanego skierowania.

Sytuacja rodzinna nie jest najlepsza. Matka otrzymuje zasiłek społeczny a ojciec jest na rencie i sam jest chory. Tomasz musi zażywać lekarstwa i nosić pieluchy - koszt miesięcznego zakupu to ponad tysiąc złotych. Tylko na jeden tydzień w miesiącu dostają receptę na zakup tańszych pieluch - za resztę miesiąca są zmuszeni do płacenia pełnych stawek. Do tego rodzina zmaga się z grzybem w mieszkaniu - wilgoć czuć na każdym kroku. Nie są to warunki do normalnego mieszkania tym bardziej do pobytu tak chorego chłopaka.

W pokoju Tomas

za

Aktualne zdjęcie

Przeczytaj więcej

Sytuacją zainteresował się nasz lokalny Anioł - Adam Kokoszka - którego, mogliśmy poznać z niejednej akcji w naszym mieście. Adam naocznie zobaczył w jakich warunkach żyje Tomasz i jak zmaga się z chorobą.

Naszym celem jest pomoc Tomaszowi i jego rodzinie. Chcemy ich wspomóc aby mogli bez problemu zakupować leki i pieluchy na kolejne miesiące, zapewnić rehabilitacje oraz odgrzybić mieszkanie.

Niedługo wybieramy się jeszcze raz do rodziny. Śledźcie nasze wydarzenie.

Możecie odwiedzić profil Adama na facebook'u i dowiedzieć się więcej od niego:

https://www.facebook.com/Adam-Kokoszka-671505942967743

Film ukazujący sytuacje Tomka sprzed 5 lat:

https://vimeo.com/14460860

Artykuł z "Gazety Lubuskiej":

http://plus.gazetalubuska.pl/wiadomosci/a/kto-zyw-spieszy-z-pomoca-bardzo-choremu-tomkowi,9159936

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 519

preloader

Komentarze 12

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 885 zrzutek

i zebrali

811 658 117 zł

A ty na co dziś zbierasz?