id: 8e4tpa

Wsparcie wydania książki Antoniny Karpowicz-Zbińkowskiej "Rozbite zwierciadło"

Wsparcie wydania książki Antoniny Karpowicz-Zbińkowskiej "Rozbite zwierciadło"

Nasi użytkownicy założyli 912 840 zrzutek i zebrali 875 328 051 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Przyjaciele, Czytelnicy!


Przygotowujemy się do wydania nowej książki dr Antoniny Karpowicz-Zbińkowskiej pt. "Rozbite zwierciadło".


Książka ta ukaże się w serii Biblioteki Christianitas w ramach współpracy z Wydawnictwem Benedyktynów w Tyńcu. Część kosztów w tej współpracy pozostaje po naszej stronie. Należą do nich przygotowanie okładki spełniającej wymagania typograficzne i estetyczne serii, czy wsparcie redakcyjne dla Wydawcy na różnych etapach procesu produkcyjnego książki.


Nie czerpiemy także zysków z opublikowanych książek stawiając na dotarcie do czytelników. Dlatego prosimy o wsparcie, które zamierzamy wynagrodzić. Dwadzieścia książek po wydaniu powędruje do darczyńców, którzy przeznaczą na nasz projekt przynajmniej 50 złotych.


O czym jest "Rozbite zwierciadło"?

Książka ta opowiada o muzyce w dzisiejszych czasach. Muzyka stanowi zwierciadło, w którym odbijać się powinna harmonia całego stworzenia, rozumna natura ludzka a także Boski logos. Jednak współcześnie muzyka ta stanowi zwierciadło rozbite na tysiąc kawałeczków. Z różnych względów nie możemy już podziwiać tego zwierciadła w pełnej krasie. Staliśmy się raczej piewcami dawnego, czasem może na poły mitycznego, blasku czasu, kiedy było nienaruszone, a także zbieraczami porozrzucanych odłamków. Próbujemy z nich ułożyć choćby część całości, powodowani oczywistym pędem do poszukiwania piękna i z jego pomocą – Boga. Podświadomie bowiem odczytujemy ślady logosu odbite nawet w najmniejszych znalezionych okruchach tego lustra. Jak doszło do tego rozbicia i na czym ono polega? Czy jest szansa na poskładanie zwierciadła muzyki?


Kim jest autorka?

Antonina Karpowicz-Zbińkowska - doktor nauk teologicznych, muzykolog. Członek redakcji "Christianitas". Autorka książek Teologia muzyki w dialogach filozoficznych św. Augustyna oraz Zwierciadło muzyki. Interesuje się filozoficznymi i teologicznymi pryncypiami muzyki, zwłaszcza w ujęciu autorów antycznych i wczesnochrześcijańskich.


Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w wydaniu tej ważnej książki.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Książka dla dobroczyńców

Aby otrzymać nagrodę trzeba jeszcze nawiązać z nami kontakt w celu podania adresu do przesyłki: [email protected]

od 50 zł

Kupione 11 z 20

Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 15

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!