id: 8f2beb

Nasz nowy dom

Nasz nowy dom

Nasi użytkownicy założyli 1 190 088 zrzutek i zebrali 1 254 426 577 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry,

Niedawno miała miejsce tragedia, przez którą moja rodzina straciła dach nad głową. Był to dla nas ogromny cios, zwłaszcza że nasza mama, jest po udarze i potrzebuje szczególnego wsparcia w tym czasie.


Pożar strawił nie tylko część domu ale także poczucie bezpieczeństwa i dobre wspomnienia. Jest to tym bardziej trudne, bo nasza mama jest samotną matką, która musi radzić sobie sama z wychowaniem dziewięciorga dzieci, w tym mnie. Wszyscy cierpimy, bo mamy utrudniony kontakt z przyjaciółmi, którzy są teraz tak daleko.


Jest nam bardzo ciężko patrzeć na zgliszcza naszego dotychczasowego życia, ponadto strażacy wycenili szkody na 700 tysięcy, co jest ogromną kwotą dla naszej rodziny. Jeśli nie uda nam się zebrać całej potrzebnej sumy na odbudowę naszego domu, będziemy zmuszeni szukać innego miejsca do zamieszkania. To dla nas bardzo trudna decyzja, ponieważ nasz dom był miejscem pełnym wspomnień i miłości, które trudno nam będzie zastąpić.


Dlatego apelujemy do Was o wsparcie w odzyskaniu naszego domu. Każda złotówka, która zostanie przekazana na naszą zbiórkę, przyniesie nam nadzieję na powrót do normalności i przywrócenie naszej rodzinie poczucia bezpieczeństwa. Dziękujemy z całego serca za każdą okazaną pomoc i wsparcie. Razem możemy dokonać rzeczy wielkich i odzyskać nasz dom, tworząc nowe wspomnienia i budując przyszłość pełną nadziei i miłości.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 221

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków