id: 8f2nwp

Zostały ostatnie miesiące! Pomóżcie nam wybudować dom dla niepełnosprawnych!

Zostały ostatnie miesiące! Pomóżcie nam wybudować dom dla niepełnosprawnych!

Nasi użytkownicy założyli 917 060 zrzutek i zebrali 885 038 550 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani!

Od 30 lat troszczymy się o osoby z niepełnosprawnościami. W naszym Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Tuchowie są osoby z różnymi schorzeniami, takimi jak: dziecięce porażenie mózgowe, zespół Downa, zespół Vesta, autyzm i innymi upośledzeniami intelektualnymi i ruchowymi.


Od samego początku zabiegamy o godne miejsce pobytu dla swoich podopiecznych. Chcemy wybudować dom modułowy, czyli taki o konstrukcji poskładanej z gotowych elementów.


W czasie istnienia Stowarzyszenia, dzięki hojności Darczyńców, zakupiliśmy duży teren pod budowę (48 a.) oraz zgromadziliśmy większą część funduszy na rozpoczęcie budowy domu. Będzie on posiadał świetlicę, salę do organizowania spotkań, biuro, pomieszczenia rehabilitacyjne, kaplicę i inne niezbędne pomieszczenia sanitarne i socjalne.


Potrzebujemy jeszcze ok. 220 tys. zł, aby móc wybudować ośrodek dla podopiecznych o wartości ok. 580 tys. zł. To istotna kwestia, ponieważ warunkiem podjęcia budowy domu, jest zebranie przez nas (jako zleceniodawców) pełnej kwoty.

Drogi Dobroczyńco prosimy Cię o pomoc w budowie „Domu Nadziei!”

Lokalizacja

Tuchów, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 240

preloader

Komentarze 29

 
2500 znaków