id: 8fffra

Dołącz do akcji „Pomagamy Sławkowi”

Dołącz do akcji „Pomagamy Sławkowi”

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
64 021 zł
z 100 000
64%
zakończona
07.08.2020r
443
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 065 447 zrzutek i zebrali 1 159 411 327 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dołącz do akcji „Pomagamy Sławkowi”

v77daf15d18577da.jpegDołącz do akcji „Pomagamy Sławkowi”. Dzięki zbiórce pomożemy mu w walce z chorobą i realnie możemy uratować jego życie.

Sławek jest żołnierzem w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Pracuje w sekcji szkolenia lotniczego jako młodszy podoficer specjalista.

Poza pracą jest żywo zaangażowany w treningi piłki nożnej w klubie MULKS Łask. Od 2015 roku, jest zawodnikiem łaskiego klubu, który obecnie występuje w łódzkiej A-klasie.

Od jakiegoś czasu odczuwał zmęczenie i ból w całym ciele, które nie przemijało, a waga ciała drastycznie spadała. Te niepokojące objawy skłoniły go do zrobienia badań, które potwierdziły nowotwór złośliwy.

e1e8217fce2beee2.jpeg

Od zawsze jest bardzo pomocnym człowiekiem i zawsze można na niego liczyć. Często sam bezinteresownie pomaga trenerowi i przeprowadza treningi piłki nożnej, a także prowadził młodych zawodników klubu do zwycięstwa w licznych turniejach.

Nigdy nie odmawia nikomu pomocy!!!

Sławek dzisiaj sam potrzebuje wsparcia i ogromnej kwoty na leczenie nowotworu. Planem leczenia są drogie chemioterapie, a także zabiegi, które nie są refundowane. Koszty takich metod są ogromne. Liczymy na Państwa empatię i wsparcie. Musimy działać szybko i skutecznie, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby. 

m540156d19ba202e.jpegxfe04b1672dfd348.jpeg


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 443

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Sławomir Świątek

  Dziękuję z całego serca każdemu z osobna za wpłacenie najmniejszego grosza. Zawsze wiedziałem że u swego boku mam wspaniałych ludzi. Dziękuję również za wszystkie słowa otuchy oraz za wszystkie trzymane mocno kciuki za moje zdrowie. Nigdy w życiu nie wyobrażałem sobie że mogę liczyć na tak dużą liczbę osób. Wierzę w to że będzie coraz lepiej. A dzięki wam uświadamiam to sobie każdego dnia. Dziękuję z całego serca.

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wszystko będzie dobrze! Pan chorąży napewno wyzdrowieje💪 Modlę się za Pana zdrowie 🙏 proszę nie tracić wiary i siły! To jest najważniejsze! A wiem co pisze 😉

  100 zł
 • Sławomir Świątek

  Sławek walczymy dla Ciebie. Trzymaj się