id: 8fgu6c

Na ratunek kotom pokrzywdzonym przez wojne

Na ratunek kotom pokrzywdzonym przez wojne

Nasi użytkownicy założyli 1 034 182 zrzutki i zebrali 1 099 848 705 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się na wsparcie Bazarku Rozmaitości.

  Podziękowania kierujemy do każdej jednej osoby, która zdecydowała się wystawić swoje rzeczy i każdej, która zdecydowała się je kupić i dokonać wpłaty na koty Tatiany.


  Dzięki wpłaconej przez Was kwocie, Tatiana będzie mogła zapłacić za badania i dokumenty dla kolejnej grupy kotów, która już niebawem dotrze do Polski.


  Jesteście niesamowici! Dziękujemy i my i kociaki ze zdjęć, które dzięki Wam przyjadą do Polski RWo9sqsghSUpjxsh.jpgiFRDBynSA4ipRSGc.jpgE4gCGPlxdsIPEVai.jpgmiN6c9nhbECt6b9i.jpgMKtAmaNeER1V5PPU.jpgCaqNsZfrWB5jKYjm.jpgPJTIH4nexC0HurzX.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Uruchamiamy tą zbiórkę na prośbę Tatiany, która w chwili obecnej znajduje się w Charkowie i na terenach objętych działaniami wojennymi ratuje zwierzęta, w większości koty.

Aktualnie sytuacja staje się krytyczna. Do Charkowa przestaje już spływać pomoc humanitarna, ceny wszystkiego łącznie z karmą dla kotów poszybowały niebotycznie w górę, a zarówno sam Charków jak i okolice wciąż są ostrzeliwane.


Właśnie dlatego Tatiana poszukuję nowych domów dla uratowanych kotów już po polskiej stronie granicy i stara się jak najszybciej znaleźć im tutaj bezpieczne i kochające domy.


Historia tych kotów jest różna - część została po prostu pozostawiona w domu gdy ich właściciele w pośpiechu uciekali przed wojną, część bezpowrotnie straciła swoje rodziny w wyniku działań wojennych.

Tatiana ryzykując własnym życiem wydostawała je z opuszczonych domów i mieszkań. Mimo spadających rakiet, ostrzału miasta i ciągłych alarmów przeciwlotniczych, zawsze była gotowa do pomocy innym. Dzięki temu koty przetrwały i mają szansę na nowe życie z dala od piekła wojny.


Niestety w związku ze zmianą przepisów, wszystkie koty wjeżdżające do Polski muszą, przed przekroczeniem granicy, mieć wykonany komplet badan, w tym miareczkowanie.


Dlatego zbieramy na:

 • wykonanie kompletu badań,w tym miareczkowania, u kotów dla których znaleźliśmy już domy w Polsce
 • wyrobienie kotom dokumentów niezbędnych do przekroczenia granicy


Koszt wymaganych badań i wyrobienia dokumntów to 3500 hrywien czyli około 400 zł za jednego kota.


Dodatkowo za pieniądze ze zbiórki mamy nadzieje opłacić paliwo potrzebne na przejazd kotów z Charkowa do Polski (1400km).


Pierwsze koty są już szczęśliwe w nowych domach w Polsce, kolejne 10 ma wyrobione dokumenty i czeka na transport, los pozostałych kilkudziesięciu jest w Waszych rękach.

Dzięki tej zbiórce, dzięki Waszym dobrym sercom, Tatiana będzie mogła działać dalej, a kolejne koty będą mogły przyjechać do Polski i dostać szanse na nowe, bezpieczne życie.


Więcej informacji dotyczących jej działalności zamieszczamy w zakładce "przydatne linki".


Wciąż szukamy także domów dla części uratowanych kotów. Jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją kota i masz możliwość zapewnić mu kochający dom to zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji dostępne w zakładce "przydatne linki".

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 140

JZ
Bazarek KOTrabanda Rozmaitości #Wspólne
163 zł
EW
Ewelina Winkler
KS
Krzysztof Bondarenko -łańcuszek z kulkami srebrny
55 zł
KS
Krzysztof Bondarenko - klipsy oksydowane
60 zł
KS
Krzysztof Bondarenko - klisy srebrne kulki
35 zł
KC
Kasia
50 zł
ME
Marzena ES klipsy srebrne
35 zł
JS
Joanna Szewczyk
30 zł
AL
Anna El
40 zł
EO
Ewa Jendrzejczyk
Zobacz więcej

Komentarze 32

 
2500 znaków